Kırmızı Oda’dan Ayrılık Haberleri Geldi!

TV8'in sevilen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda yapımından hayranlarını üzecek haber geldi! Dizinin çok sevilen iki oyuncusu diziye veda ettiğini açıkladı!

Kırmızı Oda’dan Ayrılık Haberleri Geldi!

TV8’de yayımlanan ve çıktığı ilk günden beri reyting listelerinin alt üst eden Kırmızı Oda programında dün iki ayrılık birden yaşandı. Binnur Kaya ise sosyal medya hesabı üzerinden ayrılık paylaşımı gerçekleştirdi! Detaylar ise haberimizde;

Acun Ilıcalı tarafından kurulan TV8 kanalının başarılı ve çok ses getiren programlarından olan Kırmızı Oda’da dün iki ayrılık birden yaşandı. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özel, Burak Sevinç gibi başarılı isimlerin olduğu dizi de dün bası isimler veda etti. 

SELVİ KARAKTERİ

Dizinin hem hikayesiyle hem de çocuklarına duyduğu düşkünlükle kendini sevdiren ve seyircilerden büyük alkış toplayan Selvi karakterine can veren Sema Keçil ile birlikte oğlu rolündeki Efe Tunçer diziden ayrıldı!

Terap sürecini başarılı ile tamamlayan Selvi ise sağlığına tamamen kavuştu ve ailenin yanına döndü.

BİNNUR KAYA’DAN AYRILIK PAYLAŞIMI

Dizide baş rolde yer alan ve Doktor Hanım’ı oynayan Binnur Kaya ise sosyal medya hesabı Instagram üzerinden ayrılık paylaşımı yaptı.

Yaptığı paylaşımda hem Sema Keçik hem de Efe Tunçer için veda paylaşımı yapan Binnur Kaya aynı zaman şunları da ekledi;

İki güzel insanla harika bir yolculuk olduğunu belirten Kaya, eski dostu Sema ile yeniden birleştiklerine olan mutluluğunu ve güzel arkadaşı Efe’ye de teşekkürlerini iletti.

EFE TUNÇER DEN VEDA PAYLAŞIMI

Efe Tunçer ise sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden bir set fotoğrafı paylaştı. Paylaşımında herkese emekleri için kalpten teşekkür eden Efe Tunçer diziden ayrıldığını ise resmi olarak duyurmuş oldu.

Sema Keçik’de yine Efe Tunçer tarafından yapılan paylaşımı kendi hesabında da yayımladı ve hem karakterine hem de ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

SEMA KEÇİK KİMDİR?

Kırmızı Oda dizisinde Selvi karakterine can veren Sema Keçik ise Ağrı doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan başarılı oyuncu 1965 yılında dünyaya geldi.

2011 yılında ise televizyon da ilk Muhteşem Yüzyıl’daki Daye Hatun rolü ile karşımıza çıkan Sema Keçik daha sonra 2014 yılında Paşa Gönlüm dizisinde oynadı.

Yeni Gelin isimli dizide de 2017 yılında yer alan Sema Keçik’in Ebru adında bir kızı var.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER