Kırmızı Oda Can Kimdir?

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın son bölümüne Can karakteri damga vurdu! Boncuk'un arkadaşı olan Can karakteri kimdir? Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Kırmızı Oda Can Kimdir?

Kırmızı Oda dizisi her geçen gün reyting rekorları kırmaya devam ediyor. TV8 ekranlarının vazgeçilmezi olarak öne çıkan dizinin yeni bölümü de yayımlandı. 19.bölümü ile izleyicileri ekrana kitleyen dizi de en çok da Boncuk karakterinin arkadaşı olan Can dikkat çekti. Peki Kırmızı Oda karakteri Can kimdir, Feyyaz Şerifoğlu kimdir? Detaylar haberimizde…

Feyyaz Şerifoğlu tarafından canlandırılan Can karakteri özellikle son bölüme damga vurdu. Boncuk’un arkadaşı olan Can karakterine dair ayrıntılar haberimizde;

FEYYAZ ŞERİFOĞLU KİMDİR?

Dizide Can karakterinin oynayan Feyyaz Şerifoğlu 1991 yılında Rize’de doğmuştur. 29 yaşında olan yakışıklı oyuncu aynı zaman Ajda Pekkan’ın vokalistidir.

Feyyaz Şerifoğlu tarafından çıkarılan ilk single çalışması da “Gidene” de 18 Aralık itibari ile dijital platformlarda yer aldı. Başarılı sanatçı şu an hem şarkıcılık hem de oyunculukla ilgilenmektedir.

kırmızı-oda-can-kımdır-

KIRMIZI ODA BONCUK

Kırmızı Oda dizisinde ise şüphesiz son bölümlerin en sevilen karakterlerinden biri de Boncuk. Boncuk yaşadığı çocuk travması ve sonrasındaki hikayesi ile seyircilerin beğenisini kazanmış durumda.

Yalnızlık ve daha önceki travmaları nedeniyle içine kapanan Boncuk karakteri ermişlerle iletişim kurmaya başlamıştır. Boncuk ve Can arasındaki ilişki, Boncuk karakterinin geçmişi ve kocası ile olan ilişkisinin nasıl ilerleyeceği ise en çok merak edilenlerin başında geliyor.

Eşi Sadık ile yurtdışına yerleşen Boncuk’un hiç arkadaşı yoktur. Kocası da Boncuk ile ilgilenmez ve kimseye görüşmesini de istemez. Genç yaşta travmalar edinilen Boncuk da daha kötüye gider ve ermişleri görmeye başlar. Halüsinasyonları ilerleyen Boncuk ’un durumu ise ciddileşir.

CAN KARAKTERİ HAYAL Mİ?

En çok merak edilen diğer konulardan biri de Can karakterinin gerçek olup olmadığı. Boncuk karakterinin arkadaşı olarak gördüğümüz Can karakteri gerçekten var mı yoksa ermişler gibi sadece bir hayal ürünü mü oldukça merak ediliyor.

KIRMIZI ODA

4 Eylül Cuma günü yayım hayatına başlayan Kırmızı Oda ilk bölümünden itibaren izleyicileri ekrana kitledi. Her bölümde farklı hikayeleri konu alan dizinin uyarlaması ise Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun bir romanından esinlenerek yapılmıştır.

Gerçek hayatta yaşanmışlıkları göz önüne seren dizi, psikiyatri kliniğinde gelen hastaların gerçek hikayelerini ele alır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 02:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER