Kırmızı Kamyon dizisi saat kaçta başlıyor? Hangi kanalda yayınlanacak?

Kırmızı Kamyon isimli dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve yayın zamanı hakkında detaylı bilgiler...

Kırmızı Kamyon dizisi saat kaçta başlıyor? Hangi kanalda yayınlanacak?

Kırmızı Kamyon isimli dizi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Üstelik dizinin başlangıç tarihi için geri sayım başladı bile. Peki dizinin konusu ne? Hem dizinin konusu hem oyuncu kadrosu ve karakter analizi ile ilgili detaylı bilgileri bu haberimizde derleyeceğiz. Dizinin ne zaman başlayacağı, oyuncuların kim olduğu, nasıl karakterleri canlandıracakları uzun zamandır merak konusuydu. Dizi Türkiye’de bir ilki canlandırmak için hazırlanıyor. Dizi kahraman itfaiyecileri anlatacak. Daha önce televizyon ekranlarında işlenmemiş bir konu ile gündeme gelmek için bekleyişini sürdüren oyuncu kadrosu ise çok heyecanlı. Hikaye, itfaiyecilerin yaşamlarını dramatik ve aksiyon dolu yönleri birlikte olmaz üzere iki şekilde seyircilere sunacak. Kırmızı Kamyon adını taşıması planlanan dizi Türkiye’de ilk kez hayata geçecek olan bir senaryoya sahip.

Dizi ekibi senaryoyu en iyi şekilde canlandırmak için gerekli olan hazırlık ve eğitim süreçlerini tamamlamış durumda. Dizinin türü ise mesleğin gerçek yüzünü ortaya koyacağı için aksiyon ve drama türünde ekranlarda yer alacak. Oyuncu kadrosu ve yayın tarihi hakkında yeni gelişmelere haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dizinin konusu nedir?

Dizi itfaiye erlerinin hayatını ele alacak. Onların canlarını bile tehlikeye atıp işlerini nasıl fedakarca ortaya koyduklarını anlatan dizi izleyicileri büyüleyecek gibi duruyor. Canları pahasına hayat kurtarmak için mücadele etmeleri ve meslekleri ile olan bağlarını konu eden ve yoğun duygular yaşatacak olan Kırmızı Kamyon, zaman zaman da aksiyon dolu sahneleri ile adından söz ettirecek gibi gözükmekte.

Senaryoyu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan üstlenirken, yönetmen koltuğuna ise Osman Kaya oturuyor. Yapımcılığı 10.Ev üstlenirken oyuncu kadrosunda ise Melisa Akman, Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Timur Ölkebaş , Aslı Orcan, Deniz Hamzaoğlu, Gürberk Polat ve gibi isimler bulunuyor. Dizinin yayın hayatına geçmeden önce ciddi bir hazırlık sürecinden geçtiği bilinmekte. Gerçek itfaiyecilerden eğitimler alan oyuncu kadrosu performansları ile izleyicileri etkisi altına alacak.

Kırmızı Kamyon Ne Zaman Başlıyor?

Dizi Show TV ekranlarında yayın hayatına geçmeye hazırlanırken başlama tarihi ise Şubat ayının birinci haftası olarak belirlendi. Yayınlanan teaser afişi ise ilgi topladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dizi follower
Dizi follower - 2 hafta Önce

Kırmızı kamyon diye isim mi olur, iyice saçmaladılar

SIRADAKİ HABER