Kim Kardashian ve Kanye West Evliliğinde İhanet İddiasında Şok Açıklama

Ünlü çiftin ayrılacağı haberleri bomba gibi magazin dünyasına düşerken çiftin ayrılmasının nedenlerinden biri de YouTuber Jeffree Star ile West'in yasak ilişki yaşadığı iddiasıydı. Star'dan iddialara yönelik açıklama geldi

Kim Kardashian ve Kanye West Evliliğinde İhanet İddiasında Şok Açıklama

Ünlü çift Kanye West ve Kim Kardashian hakkındaki ayrılık iddiaları devam ederken. Kanye West'in Kim Kardashian'ı  aldattığı ve bu kişinin ise YouTuber Jeffree Star olduğu iddiası adeta gündeme bomba gibi düştü. Aldatma iddiasının ise odak noktası olan  Jeffree Star,  açıklamada bulundu "Ben kimseyle yatmıyorum" dedi.

 Ünlü çift  Kanye West ve Kim Kardashian'ın boşanacağına dair iddialar ise magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ayrılık sebepleri ile herhangi net bir açıklama yapmayan çift için ardı arkası kesilmeyen iddialar gelmeye başladı.

Dünyaca ünlü çiftin birlikte yaşadıkları evi ayırdıkları ve Kim'in boşanma kararı verdiğini  alyansını çıkardığı konuşulanların içinde ye alırken bir de West'in Kardashian'ı aldattığı iddiası gündeme gelmişti.

Sosyal paylaşım uygulaması olan TikTok'ta video paylaşan Ava isimli bir kullanıcı, Kanye West'in Kim Kardashian'ı trans birey  olan YouTuber Jeffree Star ile aldattığı iddiasını ortaya getirmişti.

 Jeffree Star ortaya atılan bu iddiaların sonrasında hemen bir açıklama yaptı. Jeffree Star açıklamasında "Ben bekarım... Kimseyle yatmıyorum. Bu çok tuhaf . Bu çok aptalca. Bunu bir kez söyleyeyim. Çok uzun erkekleri seviyorum"  şeklinde bir açıklama yaptı

 Diğer  yandan Kim Kardashian'ın boşanma kararı almasında ise annesi Kris Jenner'ın da bir etkisi olduğuna dair iddialar öne sürüldü.  Kris Jenner'ın kızına, West'in marka değerlerine zarar verdiğini dair söylemlerde bulunarak kızına, eşinden bir an önce kurtulması yönünde akıl verdiğine dair iddialar gündeme geldi.

 Haklarında devamlı ortaya iddialar atılan ünlü çiftin 2,2 milyar dolarlık serveti ise nasıl paylaşacakları büyük bir merak konusu oldu

Kim Kardashian ile 43 yaşındaki Kanye West'in mal paylaşımında, Calabasas'ta bulunan Hidden Hills bölgesinde yer almakta olan tam 60 milyon dolar değerindeki ultra lüks malikanenin ise kimde kalacağı konusunda tam bir netlik söz konusu değil.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER