Kerem Bürsin ile Hande Erçel evliliğe ilk adımı attı!

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel senaryo gereği nişanlandı. Çiftin hayranları ise gerçek olsun temennisinde bulundu!

Kerem Bürsin ile Hande Erçel evliliğe ilk adımı attı!

Başrollerini Hande Erçel ve  Kerem Bürsin'in paylaştığı kadrosunda Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi başarılı isimlerin yer aldığı FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin bu hafta cumartesi günü yayınlanacak olan 27.bölüm fragmanındaki nişan sahnesi gündeme bomba gibi düştü. Senaryo gereği nişanlanan Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in hayranları sürekli aşk iddiaları ile gündeme gelen çifte  "İnşallah ,gerçek olur" yorumlarında bulundular.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin nişanlanıyor!

Hande Erçel'in canlandırdığı Eda karakteri ve Kerem Bürsin'in canlandırdığı Serkan karakteri bu hafta ekrana gelecek olan bölümünde nişanlanıyor. Eda 26. bölümde Serkan'a  evlilik teklifinde bulunmuştu. Serkan iş için seyahat edecekken uçağa gizli binen Eda , Serkan'a sürpriz yaparak evlilik teklifinde bulunmuştu. Aşklarında sürekli engel çıkan çift sonunda evlilik kararı alarak ilk adımı atmaya karar verdi. En son engel olmaya çalışan Balca yaptığı planlarda hep başarısız oldu. Aynı şekilde Eda'nın babaannesi de bu aşka engel olmaya çalışıyordu ama Eda babaannesini karşısına alarak ona rest çekti . Bakalım babaanne bu evliliğe engel olmak için daha neler yapacak?

Sen Çal Kapımı 16 Ocak Cumartesi ekrana gelecek olan 27. bölüm fragmanı şimdiden heyecan yarattı. Adları sürekli aşk dedikodularına karışan ikilinin dizideki uyumları ve gerçek hayattaki yakın tavırları da oldukça dikkat çektiğinden hayranları çiften gerçek bir aşk haberi ilanı gelmesini bekliyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin her defasında aralarında aşk olmadığını dile getirip bu durumu yalanlasa da kimse buna inanmıyor. Sadece arkadaşız diyen çok çift gördü magazin dünyası bu ikiliden de yakın zamanda aşk ilanı gelirse kimse şaşırmaz. Hande Erçel ve Kerem Bürsin 'den mutlu haber gelir mi ? Hep beraber göreceğiz!

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER