Kerem Bürsin'den Kalbim Boş Değil Açıklaması

Adının aşk dedikodularına karışan Kerem Bürsin'den açıklama geldi. Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in açıklaması ve konuya ilişkin detaylar.

Kerem Bürsin'den Kalbim Boş Değil Açıklaması

Geçen yıl yaz aylarında başlayan Sen Çal Kapımı adlı dizideki rol arkadaşı ile adı aşk dedikodularına karışan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, rol arkadaşı olan Hande Erçel ile birbirleriyle olan yakınlığı etraflarındaki kişiler ve izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan yakışıklı ve başarılı oyuncu Kerem Bürsin özel hayatı ile ilgili sorulan sorulara cevap verdi. Başarılı oyuncu yaptığı açıklamada, kalbim boş değil arkadaşlarım ailem ve ülkemi olan sevgim ile dolu. şeklinde bir açıklama yaptı.

 Fox TV'nin sevilen televizyon Sen Çal Kapımı adlı diziside oynayan rol arkadaşı Hande Erçel ile dizi setinde başlayan arkadaşlıkların aşka dönüştüğü şekilde birçok iddia ortaya atılmıştı. Geçtiğimiz hafta O Ses Türkiye Yılbaşı programında ikilinin biribirine olan yakınlığı izleyiciler tarafından gözden kaçmamış ve aşk yaşıyorlar iddiası daha da güçlenmişti. Yapmış olduğu açıklamada Hande Erçel ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu dizide rol arkadaşı olan Hande erçel hakkında, 24 saat boyunca sette birlikte çalıştıklarını, bir erkek ile bir kadın iş yapınca hemen ilişkiye ya da aşka vurmak doğru mu bilmiyorum şeklinde bir açıklama yaparken devamında ise, Hande Erçel ile çok yakın olduklarını dile getirdi.

Hande erçel'in 3 yıl boyunca Murat Dalkılıç ile süren ilişkisi geçen yıl yaz ayında noktalanmıştı. Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ilişkilerini dostça bitirdiklerini açıklamışlardı. Murat Dalkılıç'ın kısa bir süre önce Instagram hesabından Hande Erçel'in çıkarmasından sonra Hande Erçel bu adıma karşılık olarak Murat Dalkılıç'ı Instagram hesabından silmişti.

Kısa bir süre sonra dizide rol arkadaşı olan Kerem Bursin ile adının aşk iddialarına karışmıştı. Kerem Bürsin muhabirin kendisine yöneltmiş olduğu özel hayatına ilişkin, Kalbiniz boş mu ? Sorusuna Kerem Bürsin, kalbim boş değil, arkadaşlarım, ailem ve ülkeme olan sevgi ile dolu, cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER