Kara Sevda Final Yapıyor Final Tarihi Açıklandı!Yeni Bölüm Varmı Yokmu!

Star Tv'nin iki yıldır izlenme rekorları kıran dizisi Kara Sevda Final Yapıyor. Dizi Hayranları Şokta Kara Sevda Final Bölümü ne zaman yayınlanacak?yeni bölüm varmı yokmu akıbeti ne olacak final bölümünde neler yaşanacak?

Kara Sevda Final Yapıyor Final Tarihi Açıklandı!Yeni Bölüm Varmı Yokmu!

Star Tv'nin iki sezondur izlenme rekorları kıran dizisi Kara Sevda Final Yapıyor. Yeni Bölüm Varmı Yokmu Dizi Neden Final Yapıyor. Final Bölümünde neler yaşanacak Kemal Nihan Mutlu Olabilecek'mi?Emir Hakettiği Cezayı Alacak'mı?Kara Sevda Final Tarihi Netleşti Kara Sevda Yeni Bölüm Varmı Yokmu Başrollerini Yakışıklı Oyuncu Burak Özçivit İle Kaan Urgancıoğlu'nun Kadın Oyuncu İse Neslihan Atagül'ün Paylaştığı İddialı Dizi Kara Sevda Final Tarihi netleşti

KARA SEVDA SON BÖLÜM YAŞANANLAR:

Kemal, Deniz'i kaçırdığı ispatlanamadığı için kısa sürede serbest bırakılır. Bu sırada Nihan, Emir’e bir an olsun boyun eğmeden, Emir’in öfkesine karşı kıyasıya bir mücadele verir.

Emir’in, Deniz’i gerçekten kaybetme tehlikesi yaşaması, kontrolünü kaybetmesine sebep olur. Bir yanda bütün gücünü seferber edip Deniz’i ararken, diğer yanda Kemal’in hayatına değen herkesi korkutucu bir ateş çemberine alır. 

Fehime ve Hüseyin’in yokluğunu fark eden Tarık ve Zeynep, Kemal’in planından ve gerçeklerden haberdar olduklarında büyük bir şok yaşar. Kemal’in planına karşı Emir’in elindeki en büyük silahın Banu olduğundan da habersizlerdir.

Kemal, planının son aşamasına yaklaşmış, Deniz’i annesiyle babasına teslim etmek üzereyken, Emir’in ihbarıyla polisler de Kemal’e yaklaşır. Kemal’in bütün umutlarını bitirecek baskına beklenmedik bir isim siper olur. 

Kemal ile birlikte yaptıkları planının aksamaya başlaması Nihan’ın tedirginliğini artırır. Ancak Kemal’in aşkı, Nihan’a hem sabır, hem umut vermeye devam eder. Deniz’in varlığı, bu kara sevdanın yolunu aydınlatacak ışık; gelecek mutlu günlerin en büyük kanıtıdır. Bu uğurda çekecekleri her acıya seve seve göğüs gereceklerdir. 

Nihan, Emir’in ilk salvosunu bertaraf ettikten sonra, Kemal’le Deniz’i görmenin yollarını aramaya başlar. Kemal ise Emir’in adamı olan köstebeğin peşindedir. Köstebeği bulamadığı sürece, kızını kurtarma operasyonunda Emir’in hep bir adım önüne geçeceğinin farkındadır. Kemal’in peşine düştüğü sorunun cevabı Tarık’tadır...

Bir yanda polis, diğer yanda Emir, Kemal’i bulmaya çalışır. Kemal ise bütün bu kuşatmaya direnir. Nihan ve kızıyla birlikte kuracağı gelecek için bir hayat damarı açar. Kemal planının sonuna doğru yol alırken, Emir’in Kemal’i durdurmak için sadece tek atış hakkı kalır. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
sevda
sevda - 2 yıl Önce

bitme zamanı geldi.artık izlemiyorum fragman bakıyorum yetiyor