Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları, Kadrosu ve Ne Zaman Başlayacak?

FOX TV Kanunsuz Topraklar dizisi 2021 yılında başlayacak. Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosu flaş isimlerle belli olmaya başladı. Başrollerde Uğur Güneş, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi ünlü oyuncular yer alacak. Dizinin nerede çekileceği ise şuan kesin olarak belli değil.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları, Kadrosu ve Ne Zaman Başlayacak?

FOX TV'de yayınlanacak olan başrollerinde Uğur Güneş'in de olduğu Kanunsuz Topraklar dizisi yakında başlıyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin Doğu Anadolu Bölgesi'nde çekileceği tahmin edilirken dizi Gold filmi imzasını taşıyor. Zülküf Yücel'in yazdığı yeni dizinin yönetmeni Faruk Teber olarak açıklandı. Kanunsuz Topraklar erkek başrol oyuncusu Uğur Güneş iken, kadın başrol oyuncusu Deniz Çakır ve Hülya Avşar kesinleşen isimler oldu. 

KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİSİ

FOX TV ekranlarında 2021 yılında başlayacak olan yeni dizi Kanunsuz Topraklar dizi konusu hakkında tahminler başladı. Dizinin adından yola çıkarak, Doğu Anadolu Bölgesi'nin kırsal alanlarında aşiret olaylarını konu alacak bir dizi olacağı tahmin ediliyor. Özellikle güçlü başrol oyuncu kadrosuyla dizinin yeni yılda reyting rekorları kırmasını beklemek yanlış olmaz. Kanunsuz Topraklar hangi gün yayınlanacak sorusu henüz netlik kazanmamışken, dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Dizi severler tarafından yakından takip edilen yeni dizi için 1. bölüm Ocak ayının ikinci haftasında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCU KADROSU

Fox TV ekranlarında fırtınalar yaratacak yeni dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde:

Uğur Güneş

Yılmaz Akkaya karakteriyle seyircinin kalbinde taht kuran, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yakışıklı oyuncusu Uğur Güneş, Kanunsuz Topraklar dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak açıklandı. Son 3 yıldır yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ününe ün katmayı başaran yıldız oyuncu, yeni sezonda FOX TV ekranlarında boy gösterecek.1987 doğumlu olan oyuncu 33 yaşındadır. 2011 yılında televizyon ekranlarıyla tanışan Uğur Güneş, Yeniden Başla filmiyle kariyerine adım attı. Ardından sırasıyla Şeytan-i Racim, Urfalıyam Ezelden, Diriliş Ertuğrul, Seddülbahir 32 Saat, İsimsizler, Bir Zamanlar Çukurova, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu gibi projelerde yer aldı.

kanunsuz-topraklar-ugur-gunes-yeni-dizisi-oyuncu-kadrosu

Deniz Çakır

Kanunsuz Topraklar kadın başrol oyuncularından biri olan Deniz Çakır yeni sezonda FOX TV ekranlarında boy gösterecek. Deniz Çakır'ın hangi rolü canlandıracağı kesin olarak açıklanmadı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yıldızını parlatan güzel oyuncunun yeni sezonda Uğur Güneş ile birlikte imkansız bir aşkı canlandıracağı tahmin ediliyor.

kanunsuz-topraklar-deniz-cakir-fox-tv-yeni-dizi-kadrosu

Hülya Avşar

Hülya Avşar Kanunsuz Topraklar dizisinde başrol alacak kadın oyunculardan bir diğeri. Yeni sezon FOX TV ekranlarında Hülya Avşar dizinin kilit rollerinden birini oynayacak. Karakter ismiyle ilgili henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

kanunsuz-topraklar-hulya-avsar-yeni-dizisi-fox-tv-oyunculari.jpg

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor?

Dizinin bir diğer merak konusu dizinin hangi şehirde ve nerede çekildiği hakkında. Kanunsuz Topraklar dizi çekimleri tam gaz devam ederken dizinin hangi il/ilçe ve şehirde çekildiğiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Beklentiler ise aşiret ve törenin yoğun olarak görüldüğü Doğu Anadolu Bölgesi'nde olcağı yönünde.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 23:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER