Kalk Gidelim Final Mi Yapıyor?

TRT1 ekranlarının sevilen komedi dizisi Kalk Gidelim final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Dizi ise hayranlarına güzel bir sürprizle final yapacak. Yılbaşı özel bölümü ve ayrıntılar haberimizde

Kalk Gidelim Final Mi Yapıyor?

Trt1’in sevilen dizisi Kalk Gidelim final kararı aldı. Hayranlarını üzen dizi yılbaşı özel bölümü ile ekranlardan ayrılacak tüm detaylar ise haberimizde;

TRT1 ekranlarında 4.sezonu ile devam eden Kalk Gidelim dizinden hayranlarını üzecek final haberl geldi! Perşembe akşamları yayımlanan dizinin reytingi giderek düşmeye devam edince final yapmak zorunda kaldı!

KALK GİDELİM FİNAL YAPIYOR

Fakat dizi son bölümünde ise hayranalarına bir süprüz yapacak. Kalk gidelim dizisi final yapıyor fakat yılaşına özel bir bölüm ile birlikte final yapıyor!

KALK GİDELİM NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Perşembe günü TRT1 ekranları süslerken git gide düşen reytingleri yüzünden final yapma kararı aldı. Muğla ilimizde çekimler devam eden dizi ise komedi türündeydi. Dizi 135.bölümü ile hayranlarına vade edecek.

Fakat dizi 31 Aralık günü hayranlarına büyük bir sürprizle yayın hayatına veda edecek! Dizi 135.bölümde yılbaşına özel bir final yapacak.

Dizinin son bölümünde müzik dünyasının tanınan isimleri Gülşen, Kubat ve Göksek rol alacak. Sanatçılar ise Kalk Gidelim diziyle ilk defa oyunculuğu tecrübe edecekler.

KALK GİDELİM KONUSU NE?

Komedi türündeki dizi ailesini bırakıp İstanbul da iş hayatını atılan Mustafa Ali’nin iflas etmesiyle başlıyor. İflas eden Mustafa Ali, zenginliğe alışmış eşini ve çocuklarını alarak köye ailesinin yanına dönmek zorunda kalıyor. Mustafa Ali’nin tekrar özüne dönmesini ele alan komedi dizisi birçok farklı hikâyeye de yön vermektedir. Dizi de başrol karakterlerinin yanı sıra yan karakterlerinin hikayeleri de ele alınır. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi ise konu olarak köy ve köylünün önemini bizlere bir kez daha hatırlatıyor.

KALK GİDELİM KADROSU

Kalk Gidelim dizisinin kadrosu ise oldukça geniş. Ufuk Özkan ve Erkan Sever gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi de aynı zaman Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Nalan Okçuoğlu, Ece Aydemir, Aslı Omağ ve Alper Saylık gibi isimler de yer alıyor.

FİNAL BÖLÜMÜ

Final bölümünde ise diziye konuk oyuncu olarak Kubat, Göksel ve Gülşen katılacak. Seyfettin başına yine büyük bir bela almıştır. Reklam çekimleri içinde sorunlar yaşayan Seyfettin’e ise Kelle İsmail yardım eder. Nurcan ise bulantıları sonucu doktora gider. Sadık ise Meryem’in kapısının önünde isimsiz bir mektup bulur. Babası ise Yasemin’i Malatya’ya göndermek ister. Bunu duyan Samim ise Yasemin’in kendisiyle evlenmesini isteyecek.

Final bölümü oldukça heyecanlı geçecek olan Kalk Gidelim dizi 31 Aralık günü TRT! 1 ekranlarında olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER