Joe Biden'ın Acı Dolu Hayat Hikayesi Duyanları Üzdü

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden'ın hayat hikayesi duyanları üzdü, yeni başkanın geçmişte büyük acılar yaşadığı öğrenildi. Konunun detayı için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Joe Biden'ın Acı Dolu Hayat Hikayesi Duyanları Üzdü

Amerika Birleşik Devletleri'nin seçilmiş olan yeni başkanı Joe Biden’ın,  hayat hikayesi duyanları oldukça üzdü. Acıklı bir hayat hikayesini sahip olan Joe Biden’ın  zorlu bir hayat dersi  verdiği öğrenildi.  Yeni başkan 6 yıl önce 2015 yılında büyük oğlu Beau  Biden’ı  beyin  kanseri  sebebiyle kaybettiği ortaya çıktı, bu üzücü hikayenin ardından Biden’ın  ilk eşi olan Neilla Hunter’ı  ve 1 yaşındaki bebeği Army’i  acı bir trafik kazasında kaybettiği ortaya çıktı.  Biden’ın hayat hikayesini öğrenenler oldukça üzüldü.

  Kısa bir zaman önce yemin etmesi ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nin 46. başkanı olan Joe Biden’ın  hayat hikayesi,  duyanları üzdü.

  1972 yılında henüz 31 yaşındayken Amerika Birleşik Devletleri senatosuna seçilen Joe Biden,  seçildiği yıl yani 1972 yılının 18 Aralık tarihinde ilk eşi olan Neilla Hunter  1 yaşındaki kız bebeklerini,  kötü bir trafik kazasında kaybettiği öğrenildi. 

Yaşanan kazanın ardından Biden’ın büyük oğlu Beau Biden’ın bacak kemiklerinde çatlaklar meydana geldi, Neila Hunter’in ise  kafatasında çatlaklar oluştu. Yaşanan bu olaydan sonra Biden hayatına odaklanmakta sıkıntılar çekti ve çocuklarına bakabilmek adına  o sıralar işinden istifa etmeyi  düşünmüş.

  Yaşadığı kötü günler daha sonra, çok sayıda insandan destek alan Biden,  çevresi tarafından ileride Başkan olacağına dair destekler almış. İlk eşinin trafik kazasında kaybettikten sonra Jill adında bir kadın ile tanışmış ve kısa bir süre sonra evlenmiş, yeni eşi ile gittiği balayına  ilk eşinden olan  iki çocuğunu da götürmüş. Biden,  çevresine Jill’in hayatına girmesinden mutlu olduğunu ölmüş eşinin ve ölmüş kızının,  yaralanmış olan iki oğlunun üzüntüsünün bir nebze de olsa dindiğini söylemiş.

   2015 yılında ise Joe Biden,  2015 yılında ilk eşinden olan en büyük çocuğu Beau Biden’ı  beyin kanseri sebebiyle kaybetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER