Jet Sosyete TV8 Perşembe Günleri Yayınlanacak!

TV8 ekranlarında yayınlanacak Jet Sosyete dizisi perşembe günleri yayınlanacak. Jet Sosyete TV8 hangi gün yayınlanacak sorusu yanıt buldu. Jet Sosyete Perşembe akşamı yayınlanacak bölümü büyük risk taşıyor.

Jet Sosyete TV8 Perşembe Günleri Yayınlanacak!

Sinehaber Dizi Haberleri analizine göre; Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom Makar, Aslı Bekiroğlu, Deniz Cengiz, Ecem Uzun, Emre Taştekin, Yasemin Sakallıoğlu ve Nursena Yılmaz gibi yıldız isimlerin yer alacağı Jet Sosyete dizisi hangi gün yayınlanacak sorusu yanıt buldu.

Acun Ilıcalı ve Gürsel Birsel beraber karar verdikleri yayın günü Perşembe akşamı olarak belirlendi. Ancak Perşembe akşamları eve ekmek götürmek oldukça zor. TV8 program formatları yarışmaları Cuma, Cumartesi ve Pazar günü en büyük koz olarak oynuyor. Hal böyle olunca Jet Sosyete Pazar günü aldığı seyircisi yeni gününde alabileceği merak konusu oldu.

Perşembe akşamları kanallarda, Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye ve Avlu gibi reyting rekorları kıran diziler yer alıyor. Daha sonra buraya Kıvanç Tatlıtuğ'lu Çarpışma diziside katılacak.

Şimdiden uyaralım! Perşembe günü Jet Sosyete için hiç uygun bir gün değil.

Kaynak: Sinehaber.com

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 13:14
YORUM EKLE