İrem Sak Aşk İddialarına yanıt Verdi

İrem Sak aynı proje içerisinde yer aldığı oyuncu arkadaşı Ali Sunal ile haklarında çıkan aşk dedikoduları sonrasında isyan etti.

İrem Sak Aşk İddialarına yanıt Verdi

Son zamanların en çok dikkat çeken oyuncularından birisi olan İrem sak magazin gündemine çeşitli aşk haberleri ile gelmeye başlamıştı. Bunun ardından son zamanlarda ekranlarda Güldür Güldür Show isimli program ile yer alırken bu anlamda program içerisinde sık sık birlikte yer aldığı oyuncu ali sunal ile aralarında bir yakınlaşmanın olduğu iddia edilmiş ancak bu konu hakkında iki taraftan da bir açıklamanın gelmemesi dikkat çekmişti. Açıklamanın gelmemesi ile birlikte konu hakkında ortaya atılan iddiaların daha çok yaygın hale gelmesi dikkatlerden kaçmadı. 

Geçtiğimiz haftalarda bir konserde ikilinin birlikte görüntülenmeleri ve gayet mutlu olduklarının belirlenmesi üzerine konu hakkında çıkan aşk iddialarının biraz daha güçlendiği belirtilmişti. Ancak bunun üzerine ikili yine aşk dedikoduları hakkında olumlu ya da olumsuz bir açıklama yapmayarak kafaların karışmasını sağlamışlardı. 

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşı ile buluşan ve keyifli vakit geçirdiği belirlenen ünlü oyuncu İrem sak daha fazla dayanamayarak aşk iddialarının sorulması üzerine isyan etti. Sadece arkadaş olduklarını söylerken aralarında herhangi bir aşkın söz konusu olmadığını özellikle belirtti. Çıkan haberler sonrasında zor durumda kaldığını ifade ederken bu konu hakkında sürekli olarak ailesine hesap vermek zorunda kaldığını belirtmesi de dikkatlerden kaçmadı. Bunun üzerine diğer kişilerinde bu çıkan haberlerden dolayı zor anlar yaşadıklarına dikkat çekerken haberler konusunda mahcup ve kızgın olduğunu özellikle belirtti. 

YORUM EKLE