İranlı Modelden Burak Özçivit'e Gönderme Geldi

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in fotoğrafına yorum yapan İranlı model hakkında çıkan çeşitli haberler sonrasında ünlü oyuncuya gönderme yaptı.

İranlı Modelden Burak Özçivit'e Gönderme Geldi

Son zamanların en popüler oyuncularından birisi olan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit son zamanlarda yabancı kadınlarında dikkatini çekmeye başladı. Sosyal medyada aktif bir şekilde fotoğraf paylaşan yakışıklı oyuncuya binlerce yorum yapılıyor. Ancak son zamanlarda en çok dikkat çeken yorumlar arasında dünyaca ünlü olan ve güzelliği ile çok konuşulan İranlı model Mahlagha tarafından yapılan yorum oldu. Ünlü modelin yapmış olduğu yorumlar hayranları tarafından çeşitli şekillerde yorumlandı. 

Son dönemlerde yakışıklı oyuncunun oyunculuğu ve yakışıklılığı sadece ülke çapında değil dış ülkelerde de en çok konuşulan konular arasında yer almaya başladı. Bunun ardından ünlü top model ünlü oyuncunun fotoğraflarının altına 'yakışıklı, seni çok seviyoruz' gibi türkçe yorumlar yapmaya başladı. Bu durum karşısında ünlü oyuncunun sevgilisi olan Fahriye Evcen'in ne yanıt vereceği merak konusu haline gelmişti. 

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bu yorumlara sessiz kalması dikkat çekti. Bir süre sonra Fahriye Evcen ile olan fotoğrafını sosyal medyada ilk kez paylaşan yakışıklı oyuncu bu hareketi ile çok eleştirildi. Bunun ardından sevgilisinin yorumları kıskandığı için böyle bir hamle yaptığı konuşulmaya başlandı. Hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan İranlı model ise yapmış olduğu açıklamalarda çeşitli göndermelerde bulundu. Yapmış olduğu açıklamalarda 'Ben oyunculuğunu çok sevdiğim için yorum attım. Ancak kendisi beni kötü bir şey yazmadığım halde engelledi. Bunun neden yaptı bilmiyorum. Onun artık profesyonel bir oyuncu olduğuna inanmıyorum' ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE