İçerde Dizisine Bomba Transfer 22. Bölümde Diziye Kim Katılıyor

Show Tv'nin başarılı dizisi İçerde ekibine yeni bir isim dahil oldu. Dizi kadrosuna eklenen ünlü oyuncunun Tuba Ünsal olduğu öğrenilirken, Ünsal'ın rol aldığı 22. bölüm fragmanı da yayınlandı.

İçerde Dizisine Bomba Transfer 22. Bölümde Diziye Kim Katılıyor

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde, yeni bir transfer ile gündeme oturdu. Her bölümüyle izleyiciye heyecanı dorukta yaşatan dizi kadrosuna Tuba Ünsal’ı da dahil ettiğini açıkladı. Tuba Ünsal, 22. Bölümde izleyici karşısına çıkmaya başlayacak.

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral’ın paylaştığı dizinin yeni ünlü ismi Tuba Ünsal oldu. Açıklama ilk olarak Tuba Ünsal’dan geldi. Ünsal, sosyal medya hesabından Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşarak altına “My partner in crime” (Suç Ortağım) yazdı.

Tuba Ünsal ve Çağatay Ulusoy Ortak Oluyor

Tuba Ünsal’ın yeni bölümle birlikte dizi ekibine dahil olacağı belirtilirken, yeni bölümde birçok sürpriz gelişmenin de yaşanacağı ifade edildi. Tuba Ünsal, 22. Bölümden itibaren İçerde ekibine dahil olacak. 22. Bölümde yaşanacaklar ise şu şekilde;

Mert’in ailesini bulmak için sözünden çıkmaya başlamasına sinirlenen Kebapçı Celal ve Mert arasında yeni bir oyun başlıyor. Mert’i sürekli test eden Celal, bu testleri geçememesi halinde Mert’i gözden çıkartacağını açıklıyor. Ancak Mert ailesini bulmak umuduyla gözünü karartıyor ve yıllarca sözünden çıkmadığı ve “Baba” diye hitap ettiği Celal’a sonunda silah çekiyor.

Celal ise bir yandan Mert’in dik başlılığı ile uğraşırken bir yandan ise Sarp üzerinden yeni bir oyun oynamaya başlıyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran İçerde dizisi 22. Bölümüyle 20 Şubat Pazartesi günü ekrana gelecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 17:10
YORUM EKLE