İçerde 21.Bölüm 2.Fragmanı Sarp Mert Ölüyor'mu?

Show Tv'nin izlenme rekorları kıran dizisi İçerde 21.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı. Mert ile Sarp Ölecekmi? Yaşar'ın peşinden giden iki kardeş'e oyun kuran yaşar mert ile Sarp'ı öldürücek'mi?

İçerde 21.Bölüm 2.Fragmanı Sarp Mert Ölüyor'mu?

Show tv dizisi İçerde yeni bölümde yusuf Müdür ile Sarp'ın konuştuıklarını Celal Baba'ya Anlatan Mert Sarp'ın gizli polis olduğunu öğrenecek'mi?öte yandan Sarp ile Mert Yaşar'ın peşindeler yaşar iki kardeşe büyük tuzak kurar. Sarp ile Mert Yaşar'ın oyununa gelirler. iki kardeşi bekleyen büyük tehlike Mert ile Sarp Yaşar'ın elinden nasıl kurtulucaklar. Sarp'ın hain olduğunu düşünen celal baba nasıl Sarp'ın kimliğini öğrenecek. Sürprizlerle dolu yeni bölümüyle içerde nefesleri kesecek.

Sarp, gizli soruşturmacı Gökhan'ı vurmaktan tutuklanır. İçine düştüğü durumdan kurtulabilmesi için Yusuf Müdür'ün yardımına ihtiyacı vardır. Yaşar fırsattan istifade yurt dışına kaçma planları yapar.

Eylem ve Mert evdeyken Mert’e esrarengiz bir zarf gelir. Mert tuhaf davranır. Eylem, Mert’in bir işler çevirdiğinden şüphelenir. Mert zarfı gönderen her kimse ailesini tanıyan biri olduğunu anlar. Coşkun’un öldüğünü düşünen Mert bu sırrı başkasının bildiğinden şüphelenir ve peşine düşer. Mert’in Sarp'a olan düşmanlığı devam etmektedir. İki kardeş farkında olmadan ölümcül bir tuzağın içine aynı anda düşerler.

İÇERDE SON BÖLÜM YAŞANANLAR:

Mert, Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp'a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp’tan intikam almaya karar verir. O gece Mert, hurdalıkta vurulan Gökhan’ın yanında Sarp’ı görünce öfkesi gerçekleri görmesine engel olur ve Sarp’ı Gökhan’ı vurmaktan tutuklamaya kalkar.

Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp’ı dinlemez. Sarp kaçmaktan başka çaresi olmadığını anlar ve Mert’in elinden kaçar. Eğer suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktır. Polis teşkilatı, Sarp’ın peşindeyken bunu başarması hiç de kolay olmayacaktır.


 

İÇERDE KONUSU:

Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert'dir.

YORUM EKLE