İbrahim Kutluay - Tuba Büyüküstün hakkında bomba iddia!

Basketbolun önemli isimlerinden İbrahim Kutluay ve ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün hakkında ortaya atılan yasak aşk iddiası ortalığı karıştırdı. İki ünlü isimden ses çıkmaması ise kafalarda soru işaretine neden oldu.

İbrahim Kutluay - Tuba Büyüküstün hakkında bomba iddia!

İbrahim Kutluay'ın, Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Eşi Demet Şener'le boşanma davasının 3 Mart'a ertelenmesiyle bekleme sürecine giren İbrahim Kutluay, teselliyi çocuklarında arıyor. Eski Milli basketbolcu, önceki gün 8 yaşındaki oğlu Ömer'le Bebek'te objektiflere yansıdı. Bir kafede oğluyla vakit geçiren Kutluay, gazetecilerin görüntü aldığını fark edince mekandan apar topar ayrıldı.

Sorulara cevapsız bıraktı

İbrahim Kutluay, "Tuba Büyüküstün ile yasak aşk yaşadığınız yönünde dedikodular var. Bu konu hakkında ne söyleyeceksiniz?" sorusunu cevapsız bıraktı. Oğluyla hemen aracına binip uzaklaşan Kutluay'ın yasak aşk sorularına sessiz kalması akılları karıştırdı. Tuba Büyüküstün de eşi Onur Saylak'la boşanma kararı almıştı.
 

Onur - Tuba Çiftinden Jet Yalanlama

Oyuncu  Onur Saylak, eşi  Tuba Büyüküstün hakkında son zamanlarda çıkan dedikoduları  Instagram hesabından yalanladı. Çiftin hakkında son günlerde ayrılık ve yasak aşk söylentileri çıksa da, Saylak son noktayı koydu. Saylak,  Tuba Büyüküstün ile ortak yayınladığı bildiride, "Haberler asılsızdır" denildi.

Çiftin Ortak Soyad Kullanmaları Dikkat Çekti

Onur Saylak ve  Tuba Büyüküstün çifti, Saylak'ın  Instagram hesabından ortak bildiri yayınladı. Kamuoyuna yaptıkları duyuru şöyle: Aile hayatımızın mahremiyetine saygı duyulmaksızın yapılan haberler yalan, iftira içermektedir. Bu asılsız haber akışıyla ilgili gerekli yasal işlem başlatılmıştır. Kamuoyunu bu şekilde rahatsız etmekten rahatsız ve üzgünüz... Onur-Tuba Saylak.

YORUM EKLE