İbrahim Kutluay İcra Sorularına Sinirlendi

İbrahim Kutluay Demet Şener'in kendisine açtığı icra takibi sorulduğu zaman duruma çok sinirlendi.

İbrahim Kutluay İcra Sorularına Sinirlendi

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden birisi olarak ifade edilen Demet Şener ile İbrahim Kutluay çiftinin evliliklerinin üzerinde bir süredir kara bulutlar dolanıyordu. Bu kara bulutları dağıtamayan çiftin ani bir şekilde boşanma kararı aldıkları öğrenildi. Yapılan açıklamalar ve ortaya atılan iddialar sonrasında Demet Şener aldatıldığını ve bu yüzden evliliğini bitirmek istediğini dile getirmişti. 

İbrahim Kutluay'ın 11 yıllık eşini sosyetenin önemli isimlerinden birisiyle aldattığı iddia edilmişti. Bunun ardından Demet Şener'in bazı kanıtları ele geçirdiği ve sonrasında daha fazla affedemeyeceğini açıklayarak evliliğini tamamen bitirme kararı aldığı belirlenmişti. Avukatı aracılığı ile yapmış olduğu açıklama sonrasında aldatıldığını ve evliliği süresince bu durumun daha öncede yaşandığını belirterek büyük şaşkınlığa neden olmuştu. 

İbrahim Kutluay ilk zamanlar boşanmak istemediğini dile getirmiş ancak iki çocuğunun annesinin bu durumda kararlı olduğunu gördükten sonra çekişmeli olarak davayı açmıştı. Bu süreç içerisinde ikilinin yakın zamanda ikinci duruşmaya katılacakları belirlendi. Demet Şener eşinin çocukları ve kendisi için belirlenen 90 bin liralık nafakayı ödemediği için avukatı aracılığı ile icra takibi başlattığı belirlenmişti. Bu süreç içerisinde geçtiğimiz günlerde İbrahim Kutluay çocukları ile görüntülendi. İcra takibi sorulduğu zaman bu soruya oldukça sinirlenerek 'Yok öyle bir şey ben bu konu hakkında konuşmayacağım. Demet Hanım yeterince konuşuyor.' ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevda
Sevda - 1 yıl Önce

Demetciğim çocuklarının hatırına inadından vazgeç eşinle barış geçmişi boşver geleceğe bak aileni parçalama hayat kısa bir varmış bir yokmuş misali. Hanım efendi birisin hoşça kal