Hyun Bin ve Son Ye Jin Kimdir? Sevgili Oldukları Resmen Onaylandı

Yeni yılının ilk gününde oyuncu Hyun Bin ve Son Ye Jin'in sevgili oldukları öğrenildi. Sürpriz bu gelişmenin detayları haberimizde.

Hyun Bin ve Son Ye Jin Kimdir? Sevgili Oldukları Resmen Onaylandı

Hyun Bin Kimdir?

Gerçek adı, Kim Tae-Pyung olan oyuncu, 25 Eylül 1982 tarihinde Güney Kore, Seul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Chung-Ang Üniversitesin'de tamamlayan oyuncu, Tiyatro ve Sinema Bölümü'nde yüksek lisans yapmıştır. Lise yıllarında tiyatro kulübüne katılan oyuncu, ilk kez oyunculuk deneyimini burada yaşamıştır ve ardından oyunculuğu meslek olarak yapmaya karar vermiştir. Hyun Bin'in ailesi oyuncu olmasına şiddetle karşı çıkmış başarılı oyuncu tam 12 sene boyunca ailesini ikna etmeye çalışmıştır. Başarılı oyuncunun çok sayıda ödülleri mevcut bunlardan sadece biri olan, Ireland dizisi ile 2004 yılında en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Hyun Bin'in aynı zamanda çok sayıda dizi ve filmlerde başarılı bir oyunculuk sergilediği de bilinmektedir.

Son Ye Jin Kimdir? 

Mesleği, modellik ve oyunculuk olan Son Ye Jin 11 Ocak 1982 tarihinde Güney Kore, Daegu'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Seul Sanat Üniversitesi'nde Sinema Bölümü'nü tamamladı. Son Ye-Jin, 1999 yılında ilk çıkışını reklam modeli olarak yaptıktan sonra, oyunculuğa ise reklam modelliğinden 2 yıl sonra ilk olarak 2001 yılında çekilen MBC dizisi "Delicious Proposal" ile başladı. Son Ye Jin 2001 yılından bu yana birçok dalda ödül aldı, bu ödüllerden ilki ise 2001 yılında Delicious Proposal ile Yeni En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görülmüştür. Güzel oyuncunun çok sayıda dizi ve filmi mevcut.

2021 Yılının İlk Ünlü Çifti Onlar Oldular

Hyun Bin ve Son Ye Jin çiftinin ajansları sevgili olduklarını doğruladı. Hyun Bin'in şirketi VAST Entertainment, çift için şu sözleri dile getirdi, İkilinin bir proje üzerinde birlikte çalıştıkları, çalışmalarının bitmesinin ardından çiftin tanıştığı ve dizilerinin de sonlanması ile çiftin birbirine karşı duygu besledikleri için yeni bir ilişkiye adım attığı, şeklinde bir açıklama yapılırken. Son Ye Jin'in şirketi MS Team Entertainment ise şu sözleri dile getirdi, Birlikte çeşitli yapımlarda çalıştıklarını ve sonrasında arkadaşlık kurduklarını Hyun Bin ve Son Ye Jin'in dizileri sona erdikten sonra birbirlerine karşı ilgi görmeye başladıkları ve şu an ise çıktıklarını, dile getirerek açıklamada bulundular.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER