Hülya Avşar'dan Sürpriz Proje İddiası

Sabah saatlerinde yayınlanan magazin programlarında ünlü sanatçı Hülya Avşar hakkında sürpriz bir projenin olduğu yönünde açıklama geldi.

Hülya Avşar'dan Sürpriz Proje İddiası

Televizyon ekranlarının isminden en çok söz ettiren isimlerinden birisi olan Hülya Avşar son zamanlarda yeni bir albüm yapacağı yönünde çıkan haberler ile gündeme gelmişti. Yıllar sonra çıkarmak istediği albümünde nasıl parçalara yer vereceği ve nasıl tepkiler alacağı merak konusu olmuştu. Sevenleri tarafından büyük bir merakla albüm çalışması ve çıkacağı tarih beklenirken konu hakkında yapmış olduğu açıklama ile kafaların karışmasına neden oldu. Yapmış olduğu açıklamalarda başka projelerinin olduğunu söyleyerek albüm yapma fikrinden vazgeçtiğini dile getiren ünlü sanatçı hayranlarını bir kez daha meraklandırdı. 

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu Hülya Avşar açıklamaları ile dikkat çekmişti. Ünlü sanatçının kendisine albüm çıkarmak istediği yönündeki fikrinden bahsettiği ve sonrasında Demet akalın'da kendisine sürpriz yapmak için bir şarkı satın aldığını dile getirmişti. Bunun ardından Hülya Avşar'ın kendisine 'son zamanlarda televizyon programı yapmak gibi bazı fikirlerim var. Bu alanda yoğunlaşmak istediğim için albüm yapma fikrinden vazgeçtim' dediği öğrenilmişti. Demet Akalın ise satın almış olduğu şarkıyı kendisi kullanacağını belirtmişti.

Sabah saatlerinde yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin tartışma programında ünlü magazinci Salih Keçeci konu hakkında bir açıklama yaptı ve sürpriz bir proje ile geri döneceğini açıkladı. Hülya Avşar'ın çok yakın bir arkadaşının ricalarını kıramayarak onun vokalistliğini yapmaya karar verdiği ve son zamanlarda bu konu hakkında çalışmalara başladığını iddia etti. 

YORUM EKLE