Hükümsüz Dizi Konusu Ve Oyuncuları Kimler?

Exxen platformunun yeni dizisi Hükümsüz başlıyor! Dizinin konusu ve kadrosuna dair ise tüm merak edilen detaylar haberimizde! Burçin Terzioğlu'nun yeni dizisi Hükümsüz ekranlara geliyor!

Hükümsüz Dizi Konusu Ve Oyuncuları Kimler?

Exxen platformunda başlayacak yeni dizi Hükümsüz seyircilerin dikkatini çekmeyi çoktan başardı! Başrollerinde Burçin Terzioğlu ve Alican Yücesoy’un bulunduğu dizi daha şimdiden konuşuluyor!

Özellikle Burçin Terzioğlu’nun hayranları dizinin konusunu ve detaylarını oldukça merak ediyor. Diziye dair tüm merak edilen ise haberimizde;

1 Ocak 2021 de ilk bölümü yanılacak olan dizinin baş rollerini ise Burçin Terzioğlu ile Alican Yücesoy paylaşıyor. Dizi ise Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen platformunda yayımlanacak. Dizi şimdiden platformun en çok konuşulanlarından biri oldu.

Yapımcılığı Mustafa Uslu’ya ait olan dizinin ise yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak oturmakta.

YENİ DİZİ HÜKÜMSÜZ GELİYOR!

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen dijital dizi platformunda yayımlanmaya başlayacak dizinin ayrıntıları ise oldukça merak ediliyor. Vatandaşlar oyuncu kadrosunu ve dizinin ayrıntılarını araştırıyorlar. Önemli projelerle de ismini çok kez gördüğümüz Mustafa Uslu ise dizinin yapımcısı. Senarist olarak ise gördüğümüz isim Oğulcan Kırca, Mert Dikmen ve son olarak Fulya Özcan.

Dizinin kadrosu da bir o a kadar güçlü. Ünlü ve başarı oyuncuları barından dizi de baş rol oyuncuları ise Burçin Terzioğlu ve Alican Yücesoy. Aynı zaman dizi de Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu’da oynamakta.

HÜKÜMSÜZ DİZİSİNİN KONUSU

Yeni yılda yayımlanmaya başlayacak dizinin ise konusu toplumsal olarak hepimizi derinden yaralayan kadına şiddet. Dizi sloganı ise “Engellenebilir her ölüm cinayettir” olarak paylaşıldı. Çok ses getirmesi beklenen diziye dair ise ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Dizi çekimleri de halen İzmir’de devam etmekte.

HÜKÜMSÜZ OYUNCU KADROSU

Hükümsüz dizisinden paylaşılan bilgilere göre Burçin Terzioğlu başrol oyuncusu olarak ve Avukat Esma’ya hayat verecek.

Alican Yücesoy da baş rol erkek oyuncusu olarak ön plana çıkıyor. Diğer karakterler ise Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu.

Burçin Terzioğlu kimdir?

Burçin Terzioğlu özellikle de Poyraz Karayel dizisinden sonra adını herkese duyurmuştu. Güzel ve başarılı oyunca ise 9 Mart 1980 doğumlu. Küçük yaştan itibaren oyunculuğa gönlünü kaptıran Terzioğlu 5 yaşındayken oyunculuk kariyerine Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleri ile başladı.

Kariyerinin dönüm noktası ise Poyraz Karayel dizisi oldu. Ayşegül karakterini canlandıran başarılı oyuncu seyirden birçok alkış toplamayı başarmıştı.

Burçin Terzioğlu’nun Rol Aldığı Dizi Filmler;

2004 yılında Kadın İsterse dizisinde Demet rolü, 2006 yılında ise Fırtına’da Zeynep rolünü canlandırdı.

2009 yılında Ezel dizisinde Azad rolünü daha sonra 2013 yılında ise Merhamet dizisin de Deniz rolünü canlandırdı.

2015 yılında Poyraz Karayel dizisi ile kariyerinin zirvesine ulaşan güzel oyuncu 2018 yılında Hakan Muhafız dizisiyle tekrar adından söz ettirdi. 2019 yılında Kurşun ’da Leyla karakterine can veren oyuncu şimdi de Hükümsüz dizisinde başrol oyuncusu olarak bulunuyor.

Alican Yücesoy

Zümrüdüanka dizisinden oynayan İsmail Hacıoğlu ise dizinin erkek başrol oyuncusu oldu.

Hükümsüz Dizisi konusu ve hikayesi

Exxen tarafından Hükümsüz dizisinin detayları gelmeye devam ediyor. Dizinin kadına şiddet konusunu ele alacağı bilinse de henüz tüm detaylar gelmiş değil. Dizi ise gerilim ve aksiyon türünde olacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER