Hercai Sultan neden yok? Gülçin Santırcıoğlu Hercai'den neden çıktı

ATV’nin fenomen dizisi Hercai yeni bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Hercai de oyuncu kadrosu yeniden şekillenmeye başladı. Peki, Hercai Sultan Aslanbey diziden ayrılacak mı? Gülçin Santırcıoğlu neden Hercai dizisinden ayrılıyor? İşte detaylar…

Hercai Sultan neden yok? Gülçin Santırcıoğlu Hercai'den neden çıktı

Hercai yeni sezon bölümleriyle Cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Son olarak Hercai 50. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Azize Aslanbey’in torunu Aslan’ın vefat ettiği bölümde duygu yüklü anlar yaşandı. Sultan, yıllar sonra kavuştuğu oğlunu kaybetmenin acısını derinden hissetti. Aslan’ın ölümünden dolayı içi nefretle dolan Sultan, Reyyan’a beddua etti. Reyyan’ın hamile olduğunu öğrenen Sultan, evlat acısı yaşamasını diledi. Hercai son bölümünde Nasuh ve Azize arasındaki yüzleşmeye de tanıklık ettik.

Azize, gerçek kimliğini açıkladı. Hazar’ın öldü sandığı oğlu olduğunu öğrenen Azize, onu kurtarmak için ateşlerin içine atıldı. İntikamından vazgeçen Azize, geçmişi değiştirmek için harekete geçti. En çarpıcı an ise Dilşah’ın hayatta olduğunun açığa çıkması oldu. Miran’ın annesinin yaşadığını öğrendiği an merakla beklenmeye başladı. Son haftalarda reyting oranlarını yeniden yükseltmeye başlayan Hercai dizisi heyecan ve gerilimi bir arada sunuyor. Oyuncu kadrosuna dahil olan yeni isimlerde hikayenin genişlemesini sağladı. Sezon başında büyük umutlarla oluşturulan Aslan Aslanbey karakteri ise beklentileri karşılamada başarılı olamadı.Sultan, oğlunun ölümünden sonra yaşama isteğini tamamen kaybetti.

Gözü hiçbir şey görmeyen Sultan’ın tek hedefi intikam almak oldu. Lakin, Hercai Sultan karakterinin öldürüleceği iddia edildi. Sultan, Reyyan ve Miran’a karşı savaş açma kararı almıştı. Bu yüzden riskli hamleler yapmaktan kaçınmayacak. Sultan karakterini canlandıran Gülçin Santırcıoğlu’nun Mardin’den ayrılmak için toparlanmaya başlandığı öğrenildi. Hercai Sultan karakterinin 52. bölümünden itibaren diziden ayrılması bekleniyor. Sultan’ın ölümü ile Gönül yalnız kalacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER