Hekimoğlu Timuçin Esen Öyle Bir Şey Yaptı Ki! Taner Ölmez'i Solladı!

Hekimoğlu dizisinin yıldızı Timuçin Esen sosyal medyada TT oldu! Timuçin Esen'e övgüler bitmedi ..

Hekimoğlu Timuçin Esen Öyle Bir Şey Yaptı Ki! Taner Ölmez'i Solladı!

Kanal D'nin kendine has izleyici kitlesi bulunan Hekimoğlu dizisi son 2 bölümdür sosyal medyada adından söz ettiriyor. Hekimoğlu dizisinin yıldızı Timuçin Esen dün akşam oyunculuğu ile sosyal medyayı salladı. 

ABD yapımı House uyarlaması dizi Hekimoğlu beklenmedik şekilde büyük bir başarıya imza atmıştı. House'un Türkiye'ye uyarlanması imkansız eleştirileri yerini muazzam bir iş tepkilerine bırakmıştı. Dizinin yapımcısı orjinal bölümlere uygun olarak geri adam atmadan gitmiş ve alkış almıştı. Tabi bazı bölümlerde gelecek tepkiler için değişiklikler yapılmış ve bazı bölümler atlanmış. Ancak yinede oldukça cesur ve başarılı iş yorumlarını almıştı.

Hekimoğlu dizisinin kadrosu da oldukça beğenilmişti. Oyuncuların birbirleriyle uyumlarından rollerine yakışmalarına kadar eleştirmenlerden olumlu görüşler almıştı.Ekranlardaki acıtasyon ağırlığına Hekimoğlu güneş gibi doğmuştu. Hekimoğlu dizisinde dün yine Türk izleyicisinin pek alışık olmadığı bir bölüm gerçekleşti. Ancak Timuçin Esen'in oyunculuğu Twitter'da TT olmayı başardı.

Hekimoğlu dizisinde geçen hafta da Kaan Yıldırım'ın oyunculuğu büyük beğeni kazanmış ve TT olmuştu. Hekimoğlu dizisinin reytingleri pek iç açıcı olmasa da kendisine has izleyici kitlesi nedeniyle Kanal D şimdilik dizinin final kararını erteliyor.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER