Hekimoğlu 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı? Hekimoğlu bugün neden yok?

Hekimoğlu dizi hayranları 5 Ocak 2021 Salı günü dizinin yeni bölümü var mı yok mu sorusunun cevabını merak ediyorlar. Yılbaşı nedeniyle bir çok dizi 1 haftalık tatile girerken Hekimoğlu hayranları bugün yeni bölüm yayınlanacak mı merak ediyorlar.

Hekimoğlu 5 Ocak Yeni Bölüm Var Mı? Hekimoğlu bugün neden yok?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu salı günleri reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 2021 Ocak ayının ilk haftası itibariyle ise dizinin hayranları dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağıyla ilgili araştırmalarına devam ediyorlar. Ocak ayı televizyon kanalları için kısa bir mola anlamına geldiği için genellikle tüm kanallar ev dizi yapımcıları yeni projelerden ziyade eski tekrarlarla bu süreçte bir başkalaşım sürecine girerler. Bu tarihlerde ek olarak kanalların yeniden yapılandırılması, reklam politikalarının gözden geçirilmesi ve yeni girilen yılın planlamalarıyla ilgili detaylı çalışmalar yapılır. Yeni yılın ilk haftası dizi ekipleri içinde uzun çalışmalar ardından kısa bir mola verebilmek için ideal bir fırsattır. Bazı diziler rakiplerinin tatilde olmasını değerlendirip yeni bölümleri yayınlarken, bazıları tatilin tadını çıkartmaktadırlar. Bugünün merak edilen dizisi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi.

HEKİMOĞLU BUGÜN VAR MI YOK MU?

Kanal D yayın akışına göre Hekimoğlu dizisi 5 Ocak 2021 Salı günü yayınlanmayacak. İzleyicilerin her hafta yakından takip ettiği, sevdiği dizileri televizyonda görememesi Hekimoğlu yeni bölüm neden yok? gibi soruları araştırmaya sevk etti. Maalesef yılbaşı tatili  nedeniyle Hekimoğlu dizisi bu akşam yeni bölümüyle yayınlanmayacak. Hekimoğlu 32. bölüm bu akşam değil, 12 Ocak Salı tarihinde izleyicileriyle yeniden buluşacak.

HEKİMOĞLU YERİNE FİLM YAYINLANACAK

Kanal D ekranlarında bu akşam ilk olarak Hekimoğlu tekrar bölümü yayınlanacak. Ardından ise dünyaca ünlü gişe rekorları kıran Maymunlar Cehennemi serisinin Başlangıç isimli filmi yayınlanacak. Saat 22.15 itibariyle başlayacak olan filmi Hekimoğlu tekrar bölümünden hemen sonra izleyebilirsiniz.

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM

Hekimoğlu dizisinin son bölümü 29 Aralık tarihinde 31. bölümüyle ekranlara gelmişti. Bu bölümde Ateş iyileşerek yeniden hastaneye dönmüştü. Ateşin bu seferki hedefinde İpek ile Orhan var. İpek ve Orhan'ın başbaşa yemeğe çıkması Hekimoğlu'nu yeni bir oyunun içine sürüklemektedir. Son bölümde iki vakayı birlikte üstlenen Hekimoğlu, bu vakaların altından kalkabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER