Hayat Şarkısı'nda Hülya Kerim'i affedecek mi? Hayat Şarkısı 41. bölüm fragman izle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Hülya ve Kerim barışacak mı? Hülya Kerim'in uzattığı eli tutacak mı? Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı izle

Hayat Şarkısı'nda Hülya Kerim'i affedecek mi? Hayat Şarkısı 41. bölüm fragman izle

Başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı Hayat Şarkısı, 41. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Hülya, Kerim'i affetmiyor; Cevher malikanesine geri dönmüyor. 

HAYAT ŞARKISI 41. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Hülya hastaneden taburcu edilir ancak Düğme’nin bir süre daha kuvözde kalması gerekecektir. Hülya, Kerim’in tüm itirazlarına rağmen Cevher malikânesine dönmeyi reddeder ve Memo’yu da alarak ablasının yanına taşınır.

Zeynep’in Kerim ile Hülya’nın gün geçtikçe daha da kötüye giden ilişkilerini düzeltebilmek amacıyla yaptığı şeytani plan ise hiç beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Mahir babasından kalan büyük mirası reddetmeyi düşünürken Kaya’nın tavsiyesi ile yepyeni bir işe soyunur. Diğer yandan Nilay’ın başına dert olan nişanlısından kurtulma çabaları Kaya’nın başını büyük derde sokacaktır.

HAYAT ŞARKISI 41. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

HAYAT ŞARKISI 40. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Hazer tarafından hastaneye yetiştirilen Hülya’nın yanına ilk koşan her zamanki gibi Mahir ardından da Melek ve Zeynep olur. Cevher Ailesi ise Hatice tarafından ortalığa dökülen Hülya’nın sırlarını daha hazmetme fırsatı bile bulamadan kayıp haberi gelen Kerim’in telaşına düşmüşlerdir.

Bu arada gizemli çiçekler Hülya’nın peşini hastanede bile bırakmazken şüpheler bir an bile Hülya’nın yanından ayrılmayan Hazer’de toplanmaya başlamıştır.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 13:13
YORUM EKLE