Hangimiz Sevmedik 21. yeni bölümünde yeni başrol Sezgi Sena Akay

TRT1 Hangimiz Sevmedik 21. bölümü 2 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanmadı. Dizi de Selen Soyder'in yerine gelen isim çok merak edilmekte iken yapılan açıklama ile diziye dahil olan yeni ismin Sezgi Sena Akay olduğu belirtildi

Hangimiz Sevmedik 21. yeni bölümünde yeni başrol Sezgi Sena Akay

Pazartesi akşamaları TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik, geçtiğimiz haftalarda başrol oyuncularının kavgalarına şahit olmuştu. Başrol oyuncuları Can Yaman ve Selen Soyder bilindiği üzere sette adta birbirine girmiş, Soyder dizi çekimlerine korumalarıyla gelmeye başlamıştı. Sonradan Hangimiz Sevmedik yapımcıları Soyder'in diziden ayrılmasına karar vermiş ve yakışıklı oyuncu Can Yaman'ı tercih etmişti. Yapımcılar yayınladığı bildirgede Soyder ile tek taraflı olarak iş feshini açıklamıştı. Geçtiğimiz haftadan bu yana akıllarda dolanan tek soru dizide bayan başrol oyuncusunun kim olacağı idi. Sevilen TRT1 yapımı dizinin yeni başrol oyuncusunun Soyder'in yerine gelen ismin, Sezgi Sena Akay olduğunu açıkladı. 

HANGİMİZ SEVMEDİK'TE YENİ BAŞROL OYUNCUSU

Yeşilçam tadında devam eden Hangimiz Sevmedik yeni başrol oyuncusu Selen Soyder'in yerine Sezgi Sena Akay olduğu açıklandı. Yılbaşı sebebiyle bu akşam ekranlarda olmayacak olan dizinin yeni bölümü 9 Ocak akşamı kaldığı yerden TRT1 ekranlarındaki yerini alacak. Ve diziye dahil olan yeni oyuncu Akay'da ilk bölümde ekranlarda olacak. 

HANGİMİZ SEVMEDİK YENİ BÖLÜMDE OLACAKLAR

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında karşımıza çıkan detaylarda Adalet Hanım'ın mahalleye dönmesi dikkatlerden kaçmıyor. Adalet Hanım Itır'a görücü getirmeye karar veriyor. Adile ise bu durumdan muzdarip olarak en çok memnun olan isim oluyor. Diğer yandan ise Tarık ve Itır, Adile ve Münir'e gerçekleri anlatıyor. 

SON BÖLÜMDE OLANLAR

Münir, hafızasının yerine gelmesi akabinde o süreçte olanları Tuncay'dan öğrenmiştir. Tarık ile Itır’ın Münir’in durumundan haberleri yoktur. Karı koca rolüne devam ederek Münir’in yanına gelirler.Şener ve Ayşen'in işleri daa çok karıştırmasının sebebi ise Yadigar'ın aklına gelen yeni fikir olmuştur. 

SEZGİ SENA AKAY HAKKINDA

Can Yaman ile  birlikte diziyw dahil olan isim Sezgi Sena Akay, başrol olarak Selen Soyder'in yerine gelmiştir. 2012'de önce Best Model Of Turkey yarışmasında ve akabinde de Best Model Of The Word'de birinci seçilmiştir. Henüz 21 yaşında olan ünlü manken, pek çok yapımda yer almıştır. 2014 yılında Kanal D'de yayınlanan Zeytin Tepesi dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Nevin karakterini canlandırdı. 2015 yılında ise Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Acı Aşk dizisinin Melek'i olarak başrolde rol aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2017, 23:32
YORUM EKLE