Hande Yener ile Demet Akalın Arasındaki Kriz Bitmiyor

Demet Akalın ile Hande Yener arasındaki kriz bir türlü bitmek bilmiyor. Her hafta başka bir konudan dolayı aralarında tartışma çıkan Demet Akalın ve Hande Yener için bardağı taşıran son damla ise “varoş” kelimesi oldu.

Hande Yener ile Demet Akalın Arasındaki Kriz Bitmiyor

Uzun yıllardır devam eden Demet Akalın-Hande Yener tartışması bitmek bilmiyor. Bilindiği üzere bir süre önce Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt için sunuculuk teklifi gelmişti. Ancak ünlü sanatçı eşinin bu tür şeylerle uğraşmasını ve televizyona çıkmasını istemediğinden bu teklifi reddetmişti. Eşinin kendi işini yapmasını ve televizyon dünyasına bulaşmasını istemeyen Demet Akalın, eşi için gelen bu cazip teklifi reddetmişti. Olay bir süre “Demet Akalın eşinin kariyerini etkiliyor” tartışmasına dönüşmüştü. Bu konu hakkında konuşmayan çift, paylaştığı mutlu fotoğraflar ile aralarında bir sıkıntı olmadığını belirtmişti.

HANDE YENER’DEN VAROŞ GÖNDERMESİ

Öte yandan Hande Yener’in bir mekan çıkışında söylediği sözler ortalığı iyice karıştıracağa benziyor. Nişanlısı Ümit Cem Şenol ile bir mekan çıkışında görüntülenen Hande Yener, kendisine yöneltilen soru üzerine açıklamalarda bulundu. Kendisine yöneltilen, “Sevgilinizin modellik yapmasını istemiyor musunuz?” sorusunu yanıtlayan Hande Yener, “Eşim hangi işi istiyorsa yapar. Benim onun işine karışmak gibi bir yetkim yok. Beni varoşlarla karıştırmayınız lütfen. Ben eşimin kariyerine kötü etki etmem” dedi.

Demet Akalın’ın bu açıklamaya nasıl bir cevap vereceği ise henüz bilinmiyor.

YORUM EKLE