Hande Erçel ve Kerem Bürsin Sevgili Mi? Yılın İlk Bombası

Dikkatleri sürekli üzerlerine çeken Bürsin ve Erçel çifti, O Ses Türkiye Yılbaşı programında birbirlerine olan tavırları ile bir kez daha odak noktası oldu. İşte o haber ve detayları.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Sevgili Mi? Yılın İlk Bombası

İzleyiciler tarafından büyük bir merakla izlenen Sen Çal Kapımı dizisiyle ile dikkatleri üzerlerine çeken Hande Erçel ile yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin. Yılbaşı akşamı, TV 8 ekranlarında yayımlanan O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde oyuncuların birbirlerine olan tavırları dikkatleri üzerlerine topladı. Sevilen dizide Eda karakterine can veren Hande Erçel ile Serkan karakterini canlandıran, Kerem Bürsin, dün geceki O Ses Türkiye Yılbaşı programından sonra sosyal medyanın gündemine oturdu. Her defasında arkadaş olduklarını dile getiren ünlü oyuncular ile ilgili bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinin konuğu olan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, programda söylediği yabancı şarkıyla izleyicilerden büyük alkış topladı. Hande Erçel'in ise 'Kerem duşta söylediği şarkıyı seçti' ifadelerini kullanarak kafaları karıştırdı. Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in şarkı söylediği sırada karşısında olan rol arkadaşı Hande Erçel'i gördüğü zaman verdiği tepki, izleyicilerin dikkatini çekti ve çift arasında büyük aşk yaşanıyor şeklinde yorumlandı. Kerem Bürsin'in ve Hande Erçel'in uzun bir süre bakıştığı ise seyircilerin gözünden kaçmadı. Aralarında büyük bir aşk yaşanıyor dedikodusu dün geceden sonra çığ gibi büyüdü. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin ve başarılı oyuncu Hande Erçel Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girdi. 

Kerem Bürsin Kimdir? 

Bürsin, 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Babasını mesleği gereği çocukluğunu birden fazla ülkede geçiren Bürsin, lise eğitimini ise Teksas’ta aldı. Üniversite eğitimi için ise Boston’a taşınan Kerem Bürsin burada Emerson College’da oyunculuk eğitimi alan Bürsin oyunculuk mesleğine ilk adımını attı. Şimdilerde ise başarılı oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaktadır.

 Hande Erçel Kimdir?

 Hande Erçel, 24 Kasım 1993 tarihinde Bandırma'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde tamamlayan Erçeli, Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nü okumuştur. Azerbaycan'da 2015 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılarak ile bütün dikkatleri üzerine çekti. Erçel, katıldığı bu yarışmada ikinci oldu. İlk oyunculuk deneyimini ise Çılgın Dershane Filminde yaşayan güzel oyuncu, ilk dizi deneyimini ise Hayat Ağacı dizisinde yaşamıştır. Şimdilerde ise Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 02:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER