Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'a şok saldırı !

Ekranların sevilen oyuncularından olan Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'a şok saldırı ..Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'ın dün gece otelde 3 kişinin saldırısına uğradığı öğrenildi.

Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz'a şok saldırı !

Hakan Yılmaz dün akşam kendisi için hazırlanan süpriz doğum günü partisine katıldı.Hakan Yılmaz, daha sonra eşi Elif ile birlikte konaklamak için Etiler'deki Le Meridien Otel'e gitti.Hakan Yılmaz ve eşi otel lobisinde beklerken yanlarına gelen Denizhan Vural ve arkadaşı Erdal Gökçe Yılmaz'a "Sen beni tanıyor musun" diye sordu. Hakan Yılmaz da "Kusura bakmayın, tanıyamadım" yanıtını verdi. Bunun üzerine Denizhan Vural, "Sen beni nasıl tanımazsın. Seni ve karını' burada harcarım"  dedikten sonra ortalık karıştı.

Ortalığın karışmasıyla 3 kişi Hakan Yılmaz ve eşine tekme tokat saldırdı.Otel görevlilerinin araya girmesiyle kavga yatıştırıldı. Bir süre sonra otele gelen polis, üç kişiyi gözaltına aldı. Denizhan Vural, koruması ve Erdal Gökçe, polis merkezine götürüldü. İfadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldıkları öğrenildi.

YORUM EKLE