Güzel Oyuncudan Samimi İtiraflar!

Güzel oyuncu Müge Boz yapmış olduğu açıklamalarda özel hayatı ve kendi hakkında samimi açıklamalar yaptı.

Güzel Oyuncudan Samimi İtiraflar!

Son dönemlerin en popüler oyuncularından birisi olan Müge Boz oyunculuğu ile olduğu kadar güzelliği ile de isminden sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Hakkında merak edilen pek çok durumu yanıtlamak için güzel oyuncunun vermiş olduğu röportajda bazı satır başları dikkat çeken ayrıntılar olarak değerlendirildi. Bunun ardından vegan olduğunu ve kaşları ile derdi olduğunu belirten güzel oyuncu samimi açıklamalarda bulundu. 

Müge Boz vegan olduğunu açıklayarak pek çok sevenini şaşırttı. Ancak buna rağmen et yememek gibi bir derdi olmadığını özellikle belirtti. Keskin kurallarının kesinlikle olmadığını dile getiren güzel oyuncu hayatta en çok sevdiği şeylerden birisi olan köfteyi yiyemediği için zorluk yaşadığını ve kendisini kötü hissettiğini dile getirdi. Aynı zamanda patates kızartmasını çok sevdiğini ancak vücuduna zarar verdiğini düşündüğü için sınırlı şekilde yediğini dile getiren güzel oyuncunun bu anlamda bazen patates kızartması ile konuştuğunu söylemesi dikkat çekti. 

Güzelliği ile konuşulan Müge Boz'un okul yıllarında kaşlarından nefret ettiğini söylemesi dikkatlerden kaçmadı. Kaşlarının kalın olduğunu düşündüğü için mümkün olduğunca kaşlarını aldırmak istediğini ancak bu duruma ailesinin izin vermemesinden dolayı büyük zorluklar yaşadığını dile getirmesi dikkat çekmişti. Okulda zaman zaman alay konusu haline geldiğini söyleyen güzel oyuncunun ailesinden gizli kaşlarını aldırarak eve gittikten sonra annesinden tepki gördüğünü anlatması sevenleri tarafından da ilgi ile karşılandı. 

YORUM EKLE