Güvercin’in İpek’i Bestemsu Özdemir Dizi Final Yapınca Hangi Diziye Geçti?

Star TV ekranlarında yayınlanan Güvercin dizisinin başarılı oyuncusu Bestemsu Özdemir final sonrasında yeni bir dizi için anlaşma sağladı. Bestemsu Özdemir 2021 yılında yine Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisinde boy gösterecek.

Güvercin’in İpek’i Bestemsu Özdemir Dizi Final Yapınca Hangi Diziye Geçti?

Güvercin isimli dizinin İpek’i ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir Star TV’nin sevilen dizisi Güvercin’in 2020 kadrosunda yer almıştı. İpek isimli karakteri canlandıran oyuncu, dizide 9 bölüm oynamıştı. Bu dizinin final yapması ile birlikte ünlü oyuncu Star TV’nin başka bir dizi kadrosuna katıldı. Bestemsu Özdemir’in yeni dizisinin isimi nedir? Ünlü oyuncu Star TV’nin hangi dizisinde rol alacak?

Bestemsu Özdemir Hangi Diziye Geçti?

Ünlü oyunca Star TV’nin beğenilerek izlene dizisi Akrep’e geçti. Bestemsu Özdemir televizyon ekranlarında artık Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep’te rol alacak. Dizinin yapımını 1441 Productions’ın yapımcılığını İrfan Şahin üstleniyor. Akrep Cuma akşamları Star Tv’de yayımlanıyor. Henüz 3 bölüm yayımlanan dizi son iki bölümü ile reyting düşüşü yaşamıştı. Diziye yeni katılan Bestemsu Özdemir’in Akrep’e yeni bir heyecan getirmesi bekleniyor. Dizi senaryosunu Erkan Birgören kaleme almıştı. Yönetmenliğini ise Gökçen Usta gerçekleştiriyor. Bestemsu Özdemir 4. Bölümde Akrep dizisinde seyirci ile buluşacak. Oyuncu, Fikret’in eskiden ilişki yasadığı çekici ve güzel bir kadın olan Selma karakterini canlandıracak.

Ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir’in diziye katılmasıyla Akrep 4. Bölümünde heyecanlı anlara yer verecek. Fikret ve Ferda’nın ilişkisi Selma’nın gelişinden nasıl etkilenecek? Ferda bu duruma nasıl tepki verecek? Peki Ferda’nın oyunları planladığı şekilde ilerleyecek mi? Tüm bu soruların yanıtlarını izleyici Akrep dizisinin 4. Bölümünde bulacak. Dizinin yeni bölümü 1 Ocak 2021 tarihinde Star Tv ekranlarında yayımlanacak.

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Oyuncu, 20 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Moda Tasarımı bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi almıştır. Özdemir, ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Sakarya Fırat dizisinde yaşamıştır. Sonrasında İstanbul Hatırası isimli dizide rol alıp Kara Para Aşk dizisinde ise Nilüfer isimli karakteri canlandırmıştır. 2015 yılında ise Analar ve Anneler isimli dizide oynamıştır. İlk film deneyimini Tabula Rosa isimli filmde gerçekleştirmiştir. Biz Size Döneriz isimli filmde de rol alan oyuncu 2020 yılında Kırlangıç Fırtınası adlı dizide de rol almıştır. Geçtiğimiz aylarda vizyona giren Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminde de oynayan Özdemir, son olarak Güvercin dizisi ile seyirciyle buluşmuştur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER