Gülşen Dadı Açıklaması Yaptı

Ünlü şarkıcı Gülşen bebeğine dadı tuttuğu iddiaları karşısında ilk kez açıklama yaparak dadılarının olmadığını belirtti.

Gülşen Dadı Açıklaması Yaptı

Ünlü şarkıcı Gülşen Ozan Çolakoğlu ile olan evliliğinden bir erkek bebek dünyaya getirmişti. İki ay önce doğum yapan ünlü şarkıcının formuna hızlı bir şekilde geri döndüğü ve fazla kilolarından kısa bir süre içerisinde kurtularak yine göz kamaştırdığı görüldü. Hamilelik dönemi boyunca sahne çalışmalarına ara vermeyen ve sadece doğuma birkaç hafta kala dinlenmeye geçen ünlü şarkıcı yapmış olduğu açıklamalarda çalışmanın kendisini mutlu ettiğini ve elinden geldiğinde çalışmayı bırakmak istemediğini dile getirdiği magazin gündeminde yer almıştı. Henüz doğum yapalı bir ay olmasına rağmen tekrar sahnelere dönen ünlü şarkıcı fiziği ve enerjisi ile göz doldurdu.

Uludağ'da bulunan bir kış festivali için sahneye çıkan ünlü şarkıcının iki aylık aradan sonra oldukça enerjik ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Bunun ardından sahneye çıkmak için sabırsızlandığını söyleyen ünlü şarkıcı 'Sanki ilk kez sahneye çıkıyormuş gibi hissediyorum. Hamilelik döneminde hep çalışmayı tercih ettim ama bu iki aylık ara hem dinlenmemi sağladı hem de konserler için beni oldukça heyecanlandırdı' ifadelerini kullandı. 

Son dönemlerde gazetelerde iki dadı tuttuğunu ve çocuğunun bakımı ile ilgilendikleri yönünde çeşitli haberlerin çıktığı belirlendi. Bu haberlerin çıkması ile birlikte konuya ilk ağızdan açıklama getirmek isteyen Gülşen 'Çocuğum için iki tane dadı tuttuğum söylenmiş. ancak bir tane bile dadımız yok. Çocuğuma kendim bakıyorum. Anne olmak isterken başkasına baktırmak gibi planlarım hiç olmadı. Oğlum şimdi babasıyla birlikte evde ve bana her anlarını fotoğraflayıp gönderiyor. Onu şimdiden çok özledim' ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE