08 Ocak 2017 Pazar 03:16
Gülben Ergen Mustafa Erdoğan oğulları uğruna bu kareyi paylaştılar...

Gülben Ergen Mustafa Erdoğan çiftinin barıştığı iddiaları, geçtiğimiz ay eşinden Ergen'in eşinden ayrılması akabinde çok konuşuluyor. Öyle ki ortya atılan bir iddia da çiftin aynı eve yerleştiği söylentileri. Geçtiğmiz ay sunucu Erhan Çelik'ten boşanan Gülben Ergen'in boşanmasının sürprizliği kadar geçtiğimiz günlerde Mustafa Erdoğan ve iki evladıyla aynı evde çekilmiş fotoğrafları paylaşması bir de yoruma 'biim bütünlüğümüz bozulmadı' şeklinde yorum yapması kafaları iyice karıştırdı. 

GÜLBEN ERGEN MUSTAFA ERDOĞAN PAYLAŞIMI

2 sene önce Gülben Ergen ile sunucu Erhan Çelik evlenmiş ve geçtiğimiz ayda da evlilikleri sürpriz bir şekilde son bulmuştu. O günden bu güne ortaya türlü türlü iddialara atıldı. Bunlardan ilki ayrılık sebebinin iki eski evli çiftin sık sık görüşmesi olduğu idi. Zaman zaman evlatlarımız için görüşüyoruz deseler de birlikte olmak için can atıyorlar yorumları da sosyal medya da devamlı gündemde. Oğullarının babasıyla sık sık grüşmesi ve bu görüşmelerin de devamlı resmedilmesi iddiaları da kuvvetlendiriyor. 

SOSYAL MEDYA DA TAKİP

Erhan Çelik'ten ayrılan Gülben Ergen, eski eşi Mustafa Erdoğan'ı sosyal medya da takip etmeye başlaması da bu iddiaları körükledi. 

EVLENMESELER DE AYNI EVDELER İDDİALARI

Ayrılıklarda en çok zarar gören taraf kesinlikle ki arada kalan çocuklar olmakta iken iddialara göre Mustafa Erdoğan geçtiğmiz günlerde Ergen'e evlesenmeseler de aynı evde kalma teklifini sunmuş ve sonrasında da ortaya çıkan paylaşılan görüntü iddiaları adeta doğrulamıştı.Şimdilerde tek merak edilen soru ise Gülben Ergen Mustafa Erdoğan çiftinin barışıp barışmadığı.

ANNE VE BABASININ EVİNE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya da Gülben Ergen'in paylaşımı da bu iddialar sonrasında çok konuşuldu. Ergen iki oğu ve Mustafa Erdoğan, anne ve babasının evine ziyarete gittiği fotoğraflar sosya lmedya da adeta TT oldu. 

İDDİALARA YANIT VERDİ

Paylaşımı sonrasında bi de açıklama da buluna Ergen, haklarında ortaya iddialara da böylelikle net  bir yanıt verdi. Gülben Ergen ''"Bizim aile bütünlüğümüz çocuklarımız için hiç bozulmadı, hiç bozulmayacak... Anne ve babaların çocukları için sorumlulukları ne ise hep sırtladık, sırtlamaya devam edeceğiz. Kendi özel hayatlarımız ne olursa olsun, ne yaşarsak yaşayalım önceliğimiz hep evlatlarımız oldu... Yeni söylentiler, olmayanı varmış gibi yapmalara hiç gerek yok..." dedi

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.