Gönül Dağı bugün var mı, yok mu? 2 Ocak Cumartesi Gönül Dağı neden yok?

2 Ocak Cumartesi Gönül Dağı yeni bölümü yayınlanacak mı vatandaşlar tarafından merak edilirken yayınlanmayacağı öğrenildi. Peki Gönül Dağı neden yok, gün mü değiştirdi?

Gönül Dağı bugün var mı, yok mu? 2 Ocak Cumartesi Gönül Dağı neden yok?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı cumartesi günleri yayınlanıyor. Fakat bu hafta TRT 1 yayın akışından kaldırıldı. Dizinin takipçileri Gönül Dağı dizisinin neden yayınlanmayacağını merak ediyor. Peki Gönül Dağı neden yayınlanmıyor, gün mü değiştirdi yoksa final mi yapacak?

Gönül Dağı en son 10.bölümü ile ekranlara gelmişti. Dizinin 11. bölümünün ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Dizinin hayranlarına kötü haber geldi. Bu hafta Gönül Dağı yayınlanmayacak.

2 Ocak Cumartesi Gönül Dağı var mı?

2 Ocak Cumartesi Gönül Dağı dizisi yayınlanmayacak. Gönül Dağı dizisine bir hafta ara verildi.

Gönül Dağı final mi yapacak?

Gönül Dağı dizisi final yapmayacak sadece diziye bir haftalık ara verildi. 

Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ?

Gönül Dağı dizisi haftaya aynı gün ve saatte yayınlanmaya devam edecek. Dizinin yeni bölümü 9 Ocak Cumartesi saat 20:00' de yayınlanacak.

2 Ocak Cumartesi günü uzun zamandır beklenen Tozkoparan dizisinin 3.sezonu yayınlanacak. Dizinin  yeni adı ise Tozkoparan İskender oldu. Tozkoparan İskender yeni sezonuna yeni kadrosuyla başlıyor.

2 Ocak Cumartesi TRT 1 ekranlarında Tozkopran İskender başlıyor! 

Bu haftaya özel İlk 2 bölümü yayınlanacak. Merakla beklenen dizide izleyiciye sürpriz yapılarak 2 bölüm birden ekranlara gelecek. Bu yüzden Gönül Dağı yayınlanmayacak. Tozkoparan İskender 3.bölümü ise 10 Ocak Pazar 17:30 'da yayınlanacak. Tozkoparan İskender her hafta pazar günleri saat 17:30 'da yayınlanmaya devam edecek. Fenomen dizinin yeni sezonu uzun zamandır bekleniyordu yapım yılbaşı sürprizı yaparak 3.sezona başlarken ilk iki bölümü yayınlayacak.

Gönül Dağı 11. bölümü ile aynı gün ve aynı saatinde yayınlanacak. Gönül Dağı 11. bölümü ile 9 Ocak Cumartesi saat 20:00'de ekranlara gelecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER