Gelin Adayı Esmira'dan Program Hakkında Şok Açıklamalar!

Zuhal Topal'ın sunumu ile ekranlara gelen evlendirme programında daha önce yer alan gelin adayı Esmira bazı çarpıcı açıklamaları ile dikkat çekti.

Gelin Adayı Esmira'dan Program Hakkında Şok Açıklamalar!

Son dönemlerde gündemde çeşitli tartışmalara neden olan evlendirme programlarının yayından kaldırılması konusunda tartışmaların devam ettiği biliniyor. Bunun üzerine konu hakkında yetkili mercilerin incelemelerini tamamlamaları ve son kararı verilmesi için çalışmaların devam ettiği ifade edilmişti. Zuhal Topal'ın sunumu ile ekranlara gelen evlendirme programında skandalların biri biterken bir yenisinin başladığı ortaya çıktı. Programdan ayrılan eski damat ve gelin adaylarının yapmış olduğu açıklamalar ile programa olan güvenin gittikçe zedelendiği belirtilmişti. 

Programdan çeşitli şekillerde ayrılan gelin ve damat adaylarının yapmış olduğu açıklamalarda programda sürekli olarak bir oyunun döndüğünün ifade edilmesi dikkat çekti. Bunun üzerine para karşılığında locada oturduklarını, programda yer almaları için kendilerine çeşitli vaatlerde bulunulduğunu ancak aşk yaşamalarına kesinlikle izin verilmediği için sürekli olarak bir senaryo içerisinde yaşatıldığını iddia etmeleri çeşitli tartışmaları da beraberinde getirdi. 

Son olarak programda yer alan gelin adayı Esmira yaşadığı aşk ile gündeme gelmiş damat adaylarından Birkan ile program dışında da gizlice görüştükleri ve aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Bunun ardından programdan çıkan gelin adayı videolu bir şekilde konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Programda kendisine gelen asıl taliplerin yayına çıkarılmadığını bu yüzden kendilerinin bulduğu bazı kişilerin yayına çıkarıldığını iddia ederken, ekranlarda daha fazla kalmasının amaçlandığı için böyle bir hareket yaptıkları belirlendi. Bunun ardından programa dönmek istemediğini de sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 23:36
YORUM EKLE