Gelin adayı Canlı Yayında İsyan Etti

Zuhal Topal'ın programında yer alan gelin adayı Hanife hakkında çıkan eleştirilere birinci ağızdan yanıt vererek konu hakkında açıklama yaptı.

Gelin adayı Canlı Yayında İsyan Etti

Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal tarafından sunulan evlilik programında yaşananlar her geçen gün gündemi biraz daha meşgul etmeye devam ediyor. Son dönemlerde evlilik programlarının çeşitli tartışmalara neden olması sebebiyle bu konuda verilen tepkilerinde oldukça sert bir şekilde gerçekleşmeye başladığı öğrenildi. Bunun ardından sabah programına katılan bir gelin adayı yapmış olduğu açıklamalar ile dikkat çekti. 

Evlendirme programında en çok eleştiri alan gelin adayı olan Hanife Star ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli sabah kuşağı programına katıldı. Programda sık sık para aldığı ve evlenmek için programda yer almadığı konuşulan gelin adayı daha önce yapmış olduğu açıklamalarda evlilik programında sadece evlenmek amacıyla olduğunu ancak insanların bilmediği bir şekilde sürekli olarak kendisini eleştirdiğini dile getirdi. 

Programa ikinci kez katılan gelin adayı özellikle son zamanlarda sosyal medya hesapları üzerinden kendisi hakkında bir karalama kampanyasının başlatıldığı belirtildi. Evlilik programları hakkında son dönemlerde ortaya atılan ve yazılan çeşitli yazılarda kendi fotoğrafının kullanılmasından dolayı çok rahatsız olduğunu dile getirdi. Sosyal medya hesabına her geçen gün hakaret ve ağır suçlamalarla dolu mesajların gelme sıklığının biraz daha arttığı belirlendi. Gelin adayı hakkında ortaya atılan çeşitli iddiaları birinci ağızdan yanıtlamak istediğini belirtti. Bunun ardından canlı yayında gözyaşlarını tutamayan gelin adayı yapılan muamelelere daha fazla dayanamadığını söyleyerek programdan çıktı. 

YORUM EKLE