Fahriye Evcen Set Ekibini Bıktırdı

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in set ekibini istekleri ve kaprisleri ile bıktırdığı için son zamanlarda çok konuşuluyor.

Fahriye Evcen Set Ekibini Bıktırdı

Ekranların en güzel oyuncularından birisi olan Fahriye Evcen son zamanlarda genç kızların sevgilisi olan Burak Özçivit ile yaşamış olduğu aşk ile gündeme gelmeye başlamıştı. İkilinin geçtiğimiz günlerde nişanlanması sosyal medyada uzun süre konuşulmuş ve magazin gündeminde de çeşitli şekillerde tartışılmıştı. İkilinin yaz aylarında nikah masasına oturmaları bekleniyor. 

Fahriye Evcen oyunculuğunun yanı sıra sette yaşatmış olduğu kaprisler ile de gündeme çok sık gelmeye başladı. Daha önce çalışmış olduğu tüm setlerde hem oyuncu arkadaşlarına hem de tüm set ekibine çok fazla kapris yaptığı, çeşitli tartışmaların yaşanmasına sebep olduğu iddia edilmişti. Bunun ardından konu hakkında güzel oyuncu şimdiye dek herhangi bir açıklama yapmamıştı. 

Son günlerde Ölene Kadar dizisinin ekibinde yer alan güzel oyuncunun bu sefer hem kuaförü hem de makyözü çıldırttığı ve çeşitli kavgaların yaşanmasına sebep olduğu öğrenildi. Uzun saatler boyunca saçının ve makyajının yapıldığı güzel oyuncu son anda makyajını ve saçını beğenmediğini söyleyerek kendi isteği ile saçına şekil vermeye çalışınca sette huzursuzluğun çıktığı öğrenildi. Tuvalete gittiğinde ise makyajını sile güzel oyuncu setin aksamasına da neden olduğu için bazı huzursuzlukları gündeme getirdi. Bu süreç içerisinde hem yapımcı hem yönetmen ve hem de diğer set ekibi ile tartışmaya girdiği belirlendi. 

YORUM EKLE