Fahriye Evcen Kıskançlık Sorularına Ne Dedi?

Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenince kıskançlık soruları soruldu.

Fahriye Evcen Kıskançlık Sorularına Ne Dedi?

Geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncu Burak Özzçivit sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile dikkat çekmiş ancak en çok dikkat çeken ayrıntılar arasında ünlü oyuncuya yorum yapan dünyaca ünlü bir modelin yazmış oldukları oldu. Bunun üzerine yakışıklı oyuncunun fotoğraflarının altına 'Yakışıklı, seni çok seviyoruz' gibi yorumlar yazında ünlü modelin yakışıklı oyuncuya göz koyduğu yönünde çeşitli yorumlar yapılmaya başlandı. 

Ardından yakışıklı oyuncunun bu yorumlara cevap vermemesi ve yorumları silmesi dikkat çekti. Ünlü modelin hesabına bakıldığı zaman yakışıklı oyuncunun olmaması sildiği şeklinde yorumlanırken durumun öyle olmadığı model tarafından yapılan açıklamalar sonrasında ortaya çıktı. İyi yönde bir yorum yapmasına rağmen ünlü oyuncu tarafından engellendiğini söyleyerek işin aslının ortaya çıkmasını sağladı. Yakışıklı oyuncunun sevgilisinin baskıları sebebiyle böyle bir adım attığı konuşulmaya ve çok eleştirilmeye başlandı. 

Yorumlardan kısa bir süre sonra sevgilisi ile bir fotoğraf koyması ise bu iddiaları daha güçlü bir hale getirdi. Bunun üzerine geçtiğimiz akşam birlikte vakit geçiren Fahriye Evcen ve sevgilisi Burak Özçivit bir balıkçıda yemek yedikten sonra çıkışta objektiflere poz verdiler. Magazin muhabirleri tarafından İranlı model sorulduğu zaman gerilen yakışıklı oyuncu 'Ne önemli mesele' diyerek tepki gösterdi. Ancak sevgilisi Fahriye Evcen hakkında çıkan kıskançlık haberleri konusunda herhangi bir açıklama yapmamayı tercih etti. 

YORUM EKLE