Exxen'den Çukur Sürprizi! Çukur 5. Sezon Exxen'de Mi Yayınlanacak?

Televizyonun sevilen dizisi Çukur'un 1 Ocak'ta yayın hayatına başlayan Exxen platformuna transfer edileceği iddia edildi. Peki gerçekten Çukur Exxen'e mi geçti?

Exxen'den Çukur Sürprizi! Çukur 5. Sezon Exxen'de Mi Yayınlanacak?

Yeni yılın gelmesi ile birlikte yayın hayatına başlayan Exxen platformu ile ilgili Çukur dizisi hayranlarını ilgilendiren bomba bir iddia ortaya çıktı. Çukur dizisinin 5.sezonda Exxen’e transfer edileceği iddia edildi. Pek çok ünlü isim ve dizi ile çoktan anlaşma yapan” Exxen’de Çukur dizisi yayınlanacak mı?” sorusunun cevabı seyirciler tarafından merak edildi.

ÇUKUR EXXEN’E Mİ TRANSFER OLUYOR?

Yıllar geçtikçe televizyon izleyicisi Netflix, BluTV gibi online dizi ve film izleme platformlarına kaymaya başladı. Medya devi Acun Ilıcalı, Netflix gibi bir yerli üretim online dizi film platformu oluşturacağını duyurmuştu. 2021 Ocak ayının gelmesiyle birlikte Exxen adlı platform yayına girdi. Yayınlanacak olan dizi, film, program gibi içerikleri sayesinde daha şimdiden büyük ses getirdi. Haluk Bilginer, Onur Ünlü gibi birçok ünlü isimle anlaşan Exxen platformunda en çok sevilen Youtuberlar da yer almaya başladı. Exxen ile ilgili ortalığı en çok sağlayan haber ise Çukur dizisinin Exxen’e geçeceği iddiası oldu.

Acun Ilıcalı’nın Show TV ile arasında güçlü bağları bulunduğu herkes tarafından bilinmektedir. Exxen platformunun sahibi Acun Ilıcalı’nın platformun tüm kitleye hitap etmesi için reyting rekorları kıran dizi Çukur ile transfer için görüştüğü ve Çukur dizisini Exxen’e taşıyarak büyük bir oranda televizyon izleyicisi kitleyi Exxen’le tanıştırmak istediği iddia edildi.

Ekranların en çok sevilen dizilerinden biri olan ve her hafta reyting rekorları kıran Çukur dizisinin Exxen’e geçmesi durumunda Exxen platformunun kullanıcılarının büyük oranda artacağı düşünülüyor.

Çukur dizisi ekibinin Exxen’e transfer olmaya sıcak bakıp bakmadığı henüz net olarak bilinmiyor fakat ekibin uzun süreli çalışma saatleri yüzünden, televizyon için dizi çekmekten yoruldukları ve online platformlarda daha az sürelerde diziler çekildiği için, gerekli anlaşmalar yapılırsa sıcak bakacağı tahmin ediliyor.

Üstelik Çukur dizisi son zamanlarda RTÜK ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gibi isimler tarafından eleştiri bombardımanına tutulmuştu. Bu nedenle yapımcıların herhangi bir yerden denetlenmeyen bir online dizi ve film izleme platformunda Çukur’u yayınlamayı kabul edeceği düşünülüyor.

ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli)

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş)

Vartolu Sadettin/Salih Koçovalı (Erkan Kolçak Köstendil)

Cumali Koçovalı (Necip Memili)

Damla Koçovalı (Hare Sürel)

Aliço (Rıza Kocaoğlu)

Efsun Kent (Damla Sönmez)

Çağatay Erdenet (Nejat İşler)

Cengiz Erdenet (Mustafa Avkıran)

Seren Erdenet (İrem Sak)

Emmi (Kadir Çermik)

Celasun (Kubilay Aka)

Meke (Aytaç Uşun)

Metin (Cem Uslu)

Medet (Mustafa Kırantepe)

Ayşe Yılmaz (İrem Altuğ)

Karaca Koçovalı (Ece Yaşar)

Saadet Koçovalı (Boncuk Yılmaz)

Akın Koçovalı (Burak Dakak)

Nehir Bursalı (Hazal Subaşı)

Murtaza (Ferit Kaya)

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER