Exxen Sesli Güldüm Başvuru Formu Doldurma ve Kayıt İşlemleri

Exxen platformu tarafından yayımlanacak yeni program Sesli Güldüm'e nasıl başvuru yapılır? Çocuk oyuncuların yer alacağı Sesli Güldüm konusunun ne olacağı merak ediliyor, detaylar haberimizde.

Exxen Sesli Güldüm Başvuru Formu Doldurma ve Kayıt İşlemleri

EXXEN platformundan bir program haberi daha geldi! Exxen platformunda yayımlanacak bir diğer program da belli oldu! Sesli Güldüm programını kim sunuyor, yayınlamaya ne zaman başlayacak gibi sorularda vatandaşlarımız tarafından soruluyor. Bizde sizlere yeni program Sesli Güldüm ve nasıl başvuru formu dolduracağını ayrıntıları şekilde anlattık. Detaylar ise haberimizde;

Exxen platformu birbirinden dikkat çeken dizi ve programlarıyla her geçen gün vatandaşlarımızın ilgisini çekmeye devam ediyor! daha yayın hayatına başlamadan kitlesi oluşan platformdan ise yeni bir haber daha geldi! Exxen platformunda Sesli Güldüm programına dair detaylar açıklandı.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Paylaşımda kurduğu yeni dizi platformu Exxen’in bir programını daha tanıttı. Program ise Ezo Sunal tarafından sunulacak.

SESLİ GÜLDÜM KONUSU NE?

Sesli Güldüm programı ise genel olacak çocukların üzerine odaklanacak. Programda çocuklar skeçlerde oynayacak. Komedi türünce olacak programın ise oldukça ilgi görmesi bekleniyor.

Ezo Sunal tarafından sunulacak programda ise birbirinden farklı çocuklar yer alacak. Yeteneklerin çocukların olacağı program ise seyircilerle buluşacağı günü bekliyor. Programda ise çocukların skeçleri izlendiği gibi aynı zaman öğretici öğeler de yer alacak. Sunal ise programda sunuculuğun yanı sıra çocuklara koçluk da yapacak.

Sesli Güldüm Çocuk Oyuncu Başvurusu

Acun Ilıcalı ülkemizde birçok başarılı yarışma programına imza atmıştı. Yine Ilıcalı’nın imzasının taşıyan Sesli Güldüm programı da yine oldukça ilgi göreceğe benziyor. Fakat henüz gerek ilgi yerlerden gerekse Acun Ilıcalı tarafından programa dair herhangi bir başvuru yolu açıklanmadı. İleriki zamanlarda ise başvuru yollarının da açıklanması bekleniyor. Bizde sizler için bu yolları ve gerekli bilgileri sitemizde paylaşacağız.

Ezo Sunal Kimdir?

Acun Ilıcalı'nın hizmete sunacağı dijital yayın platformu Exxen'de yayın hayatında başlayacak dizi ve programlar belirli olmaya başladı. Duyurulan son projelerden biri ise Sesli Güldüm programı. Programın sunucusu olması için ise Türk sinema tarihinin en büyük ustalarından Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal ile anlaşma sağlanmış.

Hepimizin yüzündeki gülümsemeye ve kahkahalarımıza en az bir kez olsun sebep olmuş büyük usta Kemal Sunal'ın kızı 1984 yılının ocak ayında İstanbul'da dünyaya geldi.

Babasının izinden giden çocukları Ali ve Ezo Sunal kardeşler televizyonda tiyatro ve komedi temalı yapımlarda görmeye oldukça aşinayız. Sunal şahsına ait olan tiyatro atölyesinde genç yetenekleri sahne sanatları ile buluşturmaya yönelik projeler gerçekleştirmekte. Sunal, yeni dizi platformunda yayınlanmak üzere kendi çalışma konseptine yakın olan Sesli Güldüm programının sunuculuğunu üstlendi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 23:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
mürüvvet taşkin
mürüvvet taşkin - 1 ay Önce

çok komiksiniz ve çok izliyorum sizleri çok seviyorum

burak
burak - 6 gün Önce

komik birisiyimdir bahçesde herkeszei güldürüm neden olmasın

SIRADAKİ HABER