Exxen'e Rakip Olan Gain TV Ücreti Ne Kadar? Gain İçerikleri Neler? Gain Medya Kimin?

Acun'un yeni yatırımı Exxen'e sessiz sedasız rakip geldi. Gain TV içeriklerini açıklamaya başladı. Gain TV'deki isimler Acun'u zorlayacak mı? İşte Gain TV içerikleri! Gain Tv'de yer alacak ünlü isimler kimler? Vedat Milor'dan Mehmet Okur'a Gain Tv detayları!

Exxen'e Rakip Olan Gain TV Ücreti Ne Kadar? Gain İçerikleri Neler? Gain Medya Kimin?

Dijital dizi ve film izleme platformlarına her gün bir yenisi ekleniyor. Son olarak Acun Ilıcalı’da Exxen ile giriş yapmış ve manşetleri süslemişti. Ancak Exxen'e büyük rakip geldi. Vedat Milor, Berk Keklik, MFÖ, İlber Ortaylı, Mehmet Okur, Ahmet Mümtaz Taylan, Mücbir Sebepler, Dolunay Soysert gibi isimler Gain'e katıldı. Peki Gain TV ne kadar? Gain içerikleri neler?

30 Ocak’ta yayın hayatına başlamayı planlayan Gain TV’de ünlü isimler yer aldı. Gain Medya’nın dijital platformu olacak olan Gain Tv, Filli Boya’nın eski sahibi Gözde Akpınar’ın projesi olarak hayata geçti. Gain’in başına NTV’de uzun yıllar yöneticilik yapan Cem Aydın geçirildi.

Gain TV dikey formatla seyirci karşısına çıkarak farkını ilk olarak burada yansıtacak.

Gain’de yer alacak içerikler ve ünlü isimler de yavaş yavaş açıklanmaya başlandı. Gain Tv'de Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Gaye Su Akyol, İlber Ortaylı, Mehmet Okur, Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Keskin, Vedat Milor, Harun Tekin gibi isimler yer alacak.

Gain’de yer alacak içeriklerden bazıları ise şu şekilde;

10 BİN ADIM: Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın başrollerinde yer aldığı 10 Bin Adım mini dizisi Gain’in iddialı yapımlarından biri.

TERAPİST: Dolunay Soysert ile Muhammed Uzuner’in yer aldığı “Terapist” Gain Tv’de.

MÜCBİR SEBEPLER: Seveni kadar sevmeyeni bulunan Bartu Küçükçağlayan ve Muhammet Uzuner’in Mücbir Sebepleri Gain Tv’de

ELE GÜNE KARŞI: Bir dönemin müzik efsanesi MFÖ’nün hiçbir yerde yayınlanmayan görüntüleri belgesel niteliğinde de Gain’de yer alacak.,

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER