Evlilik Programında Yatak Skandalı!

Evlilik programlarında yaşanan yatak skandallarına bir yenisi daha eklendi.

Evlilik Programında Yatak Skandalı!

Son dönemlerde evlilik programlarında yaşanan skandallar arka arkaya gelmeye başladı. Yaşanan skandallar sosyal medyada geniş yankı bulurken geçtiğimiz haftalarda evlenme programından ayrılan eski adayların programda yaşanan durumların tamamının oyun ve kurgudan ibaret olduğunu söylemesi üzerine bu durumun çeşitli tartışmalara neden olduğu öğrenildi. Bunun ardından yapılan şikayetler RTÜK tarafından değerlendirmeye alınmıştı. 

Evlilik programları için gerekli uyarılar verilirken ciddi meblağlarda para cezalarının verildiği açıklandı. Bunun ardından izdivaç programlarının izlenme oranlarında da bir düşüşün meydana geldiği belirlenmişti. Adayların program dışında habersiz olarak birbirleri ile görüşmelerinin yasak olduğu söylenirken bu konuda çeşitli skandallar ortaya çıkmaya başladı. Özellikle evlendirme programlarında adayların birbirleri ile olan yatak odası skandalları sık sık gündeme gelmeye başlayınca bu konuda çeşitli inkarlarda bulunmaları dikkatlerden kaçmadı. 

Geçtiğimiz aylarda Zuhal Topal tarafından sunulan evlendirme programında hala yer alan damat adayı Birkan ile daha önce programda bulunan gelin adayı Sevgi'nin aralarında bir duygusal ilişki olmuş ancak ikilinin kanlı bıçaklı bir şekilde ayrılmalarının ardından gelin dayı eski talibi ile evlenerek başka bir programa geçiş yapmıştı. Bunun ardından ikilinin yatak görüntüleri ortaya çıkmış sosyal medya bu iddialar ile çalkalanmaya başlamıştı. Son olarak yine evlendirme programında sürekli olarak arkadaş olduklarını vurgulayan Birkan ile gelin adayı Esmira'nın yatak görüntüleri ikinci bir skandal olarak değerlendirilirken konu hakkında ikiliden herhangi bir yanıt gelmedi. 

YORUM EKLE