Esra Erol'a tepkiler büyüyor! Özür Dile Esra Erol!

Esra Erol programında çocuk gelişimi mezunlarına bakıcı dedi! Yer yerinden oynadı. İşte detaylar..

Esra Erol'a tepkiler büyüyor! Özür Dile Esra Erol!

ATV ekranlarında yayınlanan  Esra Erol'da adlı programda skndal bir olaya bu sefer program sunucucu Esra Erol tarafından gerçekleşti. Esra Erol programında çocuk gelişimi mezunlarına "bakıcı" dedi. Bu sözlerinin ardından büyük tepki toplayan Esra Erol'a twitter üzerinden binlerce yorum yağdı.

Özür Dile Esra Erol!

Esra Erol programındaki kadın konuğuna  " sen çocuk gelişimi mezun olarak bakıcısın" demesi üzerine tepkilerin odağı olarak sosyal medyada gündem oldu. Çocuk gelişim mezunları sosyal medya üzerinden Esra Erol'a " Biz bakıcı değiliz" yorumunda bulundu. Esra Erol'a özür dile  çağrısında bulunuldu.

Twitter 'da Esra Erol'a tepkiler büyümeye devam ediyor. "Sen çocuk gelişimi mezunu böyle kolay ikna edilip kandırılan bir çocuk olduğun için sen aslında o evde bakıcısın" demesi üzerine çoçuk gelişim mezunları  Esra Erol'un bu sözlerine isyan etti. 

Çocuk Gelişim Mezunları Bakıcı Değildir!

Esra Erol'un çocuk gelişim mezunlarına bakıcı demesinin ardından çocuk gelişim mezunları Esra Erol'dan özür dilemesini  bekliyor. İşte Esra Erol'a yapılan yorumlardan bazıları şöyle;

"Bu kocaman bir mesleğe kocaman bir ayıp! Çocuk gelişim mezunu çocuğun psikolojik sağlığını emanet ettiğimiz uzmandır, bakıcı değildir."

"Bakıcı değiliz kandırılmaya müsait değiliz. 0- 18 yaş arası çocukların gelişi. eğitimi ve psikolojisi üzerine eğitim alan çocuk gelişimciler milyonların karşısında bakıcı yapılamaz."

"Çocuk Gelişimi mezunu ile kolay kandırılabilir olmak arasında bağlantı yok."

"Çocuk bakıcısı değil, 4 sene dirsek çürüterek okuyan sağlık lisansiyerleriz."

"Böyle güzide bir meslek herhangi bir TV programında değersizleştirilemez."

"Çocuk Gelişim mezunları alanına milyonlar önünde zarar verdiğiniz için özür dilemelisiniz."

"Çocuk Gelişim mezunu olmak kolay kandırılabilir ve evin bakıcısı olmak değildir ."

"Çocuk gelişim mezunları bakıcı değildir. Özür dile Esra Erol!"

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER