Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Final Mi Yapacak? Yapılan Paylaşımlar Kafa Karıştırdı

Toplamda 178 bölümü seyircilerle buluşan ve ilgi ile izlenilmeye devam edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Salı akşamları Atv ekranlarında yeni bölümlerini yayınlıyor. Sevilen dizi 2021 yılında da yeni bölümlerine devam edecek. Reytingleri oldukça iyi gelen dizinin yüksek oranda izleciyi kitlesi mevcut. Ancak başrol oyuncularının veda pozları kafa karıştırdı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi yapacak? Ya da diziye veda eden oyuncular mı var?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Final Mi Yapacak? Yapılan Paylaşımlar Kafa Karıştırdı

Sadık bir izleyici kitlesine sahip olan diziyi seyirciler günümüze kadar neredeyse hiç yalnız bırakmadı. Oyuncular da özveri ve dikkat ile performanslarını sergilemeye devam ediyorlar. Başrol oyuncularının sosyal medya üzerinden paylaştıkları veda pozları ise yeni yılda diziye veda eden oyuncular olup olmadığını düşündürttü.

Dizi beğenilerek takip ediliyordu. İstikrarlı bir şekilde yayın hayatına devam eden EDHO yeni yılda dizi içinde yenilikler yapacak gibi duruyor. Bu sebeple dizinin yeni bölümleri 2021 yılı ocak ayının başında ekranlara verilmeyecek. Çekimlere ara verilen dizinin 8 Ocak tarihine kadar dinlenme sürecine geçtiği ve sonrasında yeni bölümler için çekimlere devam edileceği bilinmekte.5 ve 12 ocakta dizi yayımlanmayacak. Dizi çekimlerine devam edildiği zaman ise yapılan senaryo değişiklikleri ile seyirci ekranlarda yeni bir yapım ile karşılaşacak.

Çekimlerin Ertelenme Sebebi Senaryo Değişikliği

Dizide yapılmak üzere olan değişiklikler için senaryo ekibi hazırlanıyor. Ocak ayından itibaren yeni yapım ile karşılaşılacak. Ertelenen çekimlerin seyirciye heyecan katması bekleniyor. Gelecek bölümleri merak eden izleyici kitlesi diziye avantaj katıyor.

Oyuncular 2020’ye veda pozları paylaştı! Dizinin başrollerinden Oktay Kaynarca ve Ozan Akbaba’nın yayımladığı fotoğraflar dikkat çekti. Kaynarca, paylaştığı fotoğrafın altına son EDHO fotoğrafı gelsin notunu yazdı. Altıncı sezonun ilk yarısını geride bırakan dizinin oyuncular geçmiş sezona veda mesajları verdi. Oktay Kaynarca gibi Ozan Akbaba da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı veda pozu ile ilgileri üzerine çekti. Oyuncu, 2020 haydi yoluna açıklamasını yazıp 2021 etiketi yaptı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuray yilmaz
Nuray yilmaz - 2 hafta Önce

Benimde evim çok kötü durumda kiramitli yağmur yağınca akıtıyor .eşimden boşandım fakat mahkemeden kagidim gelmedi daha hiç bir sosyal yardımlaşma dan faydalanamiyorum Allah rızası için destek bekliyorum 3tane çocuk la beraber zorluk çekiyorum

Dudusahin
Dudusahin - 2 hafta Önce

Benimde evim tatilet istiyorum iki hasta çocuğalari var banada yordim edin bu kirediden bende almak istiyorum

SIRADAKİ HABER