Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da üzen ayrılık!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. yeni bölümü ile 16 Şubat Salı günü ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde usta oyuncu Levent Sülün diziye veda ederken gözler Alparslan Çakırbeyli karakterini canlandıran Yunus Emre Yıldırımer'e çevrildi. Son sahnede vurulan Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılıyor mu? EDHO Alparslan ölecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da üzen ayrılık!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16 Şubat Salı günü yayınlanan 182. bölümünde üzen ayrılık yaşandı. Diziye yeni katılan Levent Sülün dizinin kadrosundan ayrıldı. Fuat karakterine can veren usta oyuncu Levent Sülün, senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Alparslan Çakırbeyli karakterini canlandıran  Yunus Emre Yıldırımer'in son sahnede vurulmasının ardından Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılıyor mu? EDHO Alparslan ölecek mi? soruları gündeme geldi.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu, Turgay Tanülkü gibi isimlerin yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her hafta salı günü ekranlara geliyor. Dizinin yapımını Raci Şaşmaz üstleniyor. Yönetmenliğini  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan beraber yapmaktadır. Senaryo da Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alınmaktadır.

Levet Sülün  diziye veda etti!

Senaryo gereği  Fuat ölerek diziye veda etti. Levent Sülün'ün Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki hikayesi kısa sürdü. Usta oyuncu kadrodan ayrıldı.

Yunus Emre Yıldırımer veda edecek mi?

Yayınlanan son bölümde vurulan Alparslan Çakırbeyli'nin ölüp ölmediği 183. bölümünde ortaya çıkacak. Kadrodan ayrılmasına ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.

2 yeni oyuncu dahil oluyor!

Edho bu sezon kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinde İdris'i canlandıran Bahtiyar Engin ve Yaprak Dökümü dizisi ile tanınan Caner Kurtaran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna katıldı. Başarılı oyuncuların diziye dahil olması ile dizide nelerin değişeceği merak edilmeye başlandı. 

Bahtiyar Engin kimdir?

13 Ağustos 1965 tarihinde Ordu'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Eğitim Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Tiyatro ile başladığı kariyerine seslendirme sanatçılığı ile devam edip sonrasında birçok dizi ve filmlerde yer almıştır. Aynı zamanda yapımcılık ve yönetmenlikte yapmaktadır. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır: Çiçek Taksi, Ulan İstanbul, Pek Yakında, Hobbit, Mazlum Kuzey, Adana İşi, İnşaat 2, Galip Derviş, Ben Onu Çok Sevdim, Aşk Oyunu, Yalan Dünya,  El YAzısı.

Caner Kurtaran kimdir?

26 Ekim 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir.Küçük yaşlardayken tiyatro ile ilgilenmeye başlayan Caner Kurtaran, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Tiyatronun yanı sıra dizi ve filmlerde yer almaya başlamıştır. Kariyerinde Yaprak Dökümü önemli paya sahiptir. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır: Bir Deniz Hikayesi, Gün Akşam Oldu, Yılan Hikayesi, Güz Yangını, Kasabanın İncisi, Aşk ve Ceza, Kırık Kanatlar, Araf

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER