Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı Hızır Öldü'mü?

Atv Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı Yyaınlandı Titi Tarfından Vurulan Hızır çakırbeyli ölecekmi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı Özeti Ve Tanıtımı İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı Hızır Öldü'mü?

Atv Dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Esra Ve İlyas Yüzleşiyor. Esra Yüzüğü Fırlatıp Gidiyor. İlyas Suziyle Yakınlaşıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. Bölüm Fragmanıın nefesleri kesen sahne ise Tipi Hızırçakırbeyli'yi vuruyor. Hızır ölecek'mi? nefesleri kesecek olan yeni bölümde neler olacak. Hızır ve fahri kim ölüyor. İlyas Suzi ile yeni bir yolamı çıkıyor. Ünal Kaplanın yeni planı ne Ercüment'i kim öldürecek.

 Alpaslan Tarafından Hayatı kurtarılan Fahri yaşayacak'mı? Hızır Çakırbeyli Ercümet'i öldürmek için nasıl bir plan yapacak. Hem CIA Hemde Amerikan Ajanlarını Masadan Koparmakta Kararlı olan Hızır Çakırbeyli neler yapacak. Davut Ankara'dan nasıl bir haberle dönecek. Suzi İse Hızır'a nasıl bir yardımda bulunacak masanın yeniden lideri olan Ünal Kaplan kimden yana olacak Hızır'dan'mı CIA'denmi Hızır Çakırbeyli Ercüment'i nasıl öldürecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Yaşananlar:

Öfkesini kontrol edemeyen Hızır, bitap halde Ercüment'e haddini bildirmeye gitmiştir; ama artık aynı masada oturduklarından şahsi bir hesaplaşma sonucu birbirlerini öldüremezler. Hızır'ın gazabından masadakiler de nasibini alacaktır. O'nu kurtarmak adına el kaldıran dostlarını artık düşman gibi görmektedir. Konuşacak bir şeyi kalmadığından eski dostlarına olan nefretini beklenmedik bir şekilde gösterir. Masa üyeleri, hayatını kurtardıkları adamın yaptıkları karşısında neye uğradıklarını şaşırırlar. Etrafa saçılan kurşunlar kardeşliği bozacaktır.

Çakırbeylileri güçsüzleştirme çabası içinde olan Ercüment ilk amacına ulaşmıştır. Devamındaki hedefi ise Hızır'ı masanın liderliğinden etmek olacaktır. Son yaşananlardan sonra masada bununla yetinmeyecek yeni düşmanlar da vardır.

Hızır ile otel odasında bir araya gelen Suzi, gün geçtikçe Meryem için daha büyük bir tehdit oluşturur. Ceylan'ın sahip olduğu bu bilgiyi Meryem'le paylaşması huzur kaçıracaktır. İlyas ve Esra cephesinde ise işler bir türlü yoluna girmez. Adım atma sırası İlyas'tadır fakat bu öyle kolay olmayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konusu:

Hızır Çakırbeyli, genç yaşından itibaren yeraltı dünyasının içindedir. Yeraltı dünyasının içinde büyüyen Hızır yaşadığı dünyanın ne demek olduğunu iyi bilir. Alemde adı Hızır Reis diye geçmektedir. Genç yaşta kaybettiği abisinin yerine bir mafya masasına oturmuştur ama bilmediği bir şey vardır. Abisini öldüren adam masanın lideri Ünal Kaplan'dır. Masa kaçak yoldan silah üretip sattığı için devlet Ünal Kaplan ile anlaşma yapmak ister fakat bir sonuç alamaz. Devlet bu sefer Hızır Çakırbeyli ile bir anlaşma yapmak ister. Ünal Kaplan'ın yerine onu oturtmak ister.

YORUM EKLE