Eski sevgiliden şoke eden açıklama: Kaburgamı yemek istiyordu!

Armie Hammer'in eski sevgilisi Courtney Vucekovich şoke eden açıklamalarda bulundu. Vucekovich, "Armie kaburgamı pişirip yemeyi istiyordu." dedi. 

Eski sevgiliden şoke eden açıklama: Kaburgamı yemek istiyordu!

Amerikalı aktör Armie Hammer, farklı kadınlara cinsel nitelikte mesajlar yolladığına dair haberlerle bir süredir gündeme oturdu. 34 yaşındaki aktörün eski kız arkadaşı olan Courtney Vucekovich, kadınlara yolladığı mesajlara hiç de şaşırmadığını söyledi. Hammer'ın garip hareketlerde bulunduğunu ancak söz konusu hareketlere aldırış etmediğini belirten Vucekovich, "Kaburgamı pişirip yemeyi istiyordu." şeklinde şaşkınlığa uğratan bir açıklama yaptı. Hammer'ın kendisini ısırmak istediğini ifade eden Vucekovich, "Elimi kestiğim zaman Hammer emmeye veya yalamaya çalışıyordu." dedi. Vucekovich, Hammer'ın dişlerinde deri hissetmekten hoşlandığını ileri sürdü.

Hammer tarafından sürekli olarak manipüle edildiğini belirten Vucekovich, ilişki sırasında ekonomik ve psikolojik anlamda tükendiğini söyledi. Vucekovich, Hammer'ın takıntılı bir insana dönüştüğünü kaydederek, sürekli birlikte vakit geçirdiklerini, birlikte olmadıkları zamanlarda Hammer'ın kendisine sürekli mesaj gönderdiğini aktardı. Hammer'ın sık sık uyuşturucu ve alkol tükettiğini iddia eden Vucekovich, sarhoş olduğu vakitlerde Hammer'dan korktuğunu söyledi.

Hammer, kadınlara cinsel nitelikte mesajlar yolladığına dair iddiaların saçma olduğunu ifade etmişti. 34 yaşındaki aktör, sadece çocukları için Shotgun Wedding isimli filmden ayrılmaya karar verdiğini duyurmuştu. Jennifer Lopez ile başrolü paylaşma fırsatını yitiren Hammer, kendisine yönelik iddialara asla yanıt vermeyeceğini ifade etmişti. Hammer, kendisine ahlaksız bir şekilde saldırıldığını belirterek, Shotgun Wedding filminin çekimleri için çocuklarını 4 ay süresince Dominik'te yalnız başına bırakmak istemediğini söylemişti. 

Shotgun Wedding filminde Jennifer Lopez'in başrolü paylaşacağı yeni isim henüz belli olmadı. Söz konusu filmin yapımcısı olan Ryan Reynolds başrolde oynama konusunda istekli. 

Shotgun Wedding filminin konusu

Shotgun Wedding filminde Tom ile Darcy evlilik kararı alır. Söz konusu evlilik kararı, sevecen ama inatçı ailelerin bir arada bulunması anlamına gelir. Düğünde büyük bir sorun yaşanır. Konuklardan biri düğünde rehin alınır ve ortalık karışır. Tom ile Darcy yakınlarını korumak adına büyük çaba harcar. Genç çiftin ilişkisi bu olay sırasında büyük bir sınavdan geçer.  

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER