Eski eşin aşk mesajları Gülben Ergen'i kızdırdı!

Gülben Ergen'in eski eşi ve çocuklarının babası Mustafa Erdoğan'dan Esra Sönmezer'e gittiği iddia edilen aşk mesajları, Gülben Ergen'i fena kızdırdı. Ünlü çiftin bu nedenle sıkıntı yaşadığı öğretildi.

Eski eşin aşk mesajları Gülben Ergen'i kızdırdı!

Geçtiğimiz aylarda eşi Erhan Çelik’ten boşanan ve şu sıralar yalnız bir şekilde hayatını sürdüren Gülben Ergen’in 2012 yılında boşandığı Musatafa Erdoğan ile arasında kara kedi girdiği iddia ediliyor. İddialara göre Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan arasındaki gerginliğin nedeni Esra Sönmezer’in yaptığı açıklamalar.

Oğulları Atlas’ın 2 hafta önce yapılan doğum gününde tartışan Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan’ın Esra Sönmezer’in Mustafa Erdoğan’ın kendisine mesajlat attığını, sadece arkadaşı olabileceğini söylediğini ve Gülben Ergen ile yeniden evlenecekse mutluluklar dilediğini söylemesi yüzünden aralarının açıldığı konuşulmakta. Esra Sönmezer Mustafa Erdoğan’a herhangi bir ilgisi olmadığına da değinmişti.

Gülben Ergen eski eşi ve Esra Sönmezer arasındaki mesaj krizine çok sinirlendi ve doğum gününde oğullarıyla eski eşinden ayrı poz veren Gülben Ergen’in Mustafa Erdoğan ile bu yüzden tartıştığı öğrenildi. Diğer yandan günlerdir görüşmeyen çiftin arasında kara kedi girdiği, Mustafa Erdoğan’ın çocuklarını almak için Gülben Ergen’in evine gittiği ancak evin içine girmeden döndüğü belirtildi.

Yaptığı açıklamaların ardından kendisi için gereksiz diyen Mustafa Erdoğan’a kızan Esra Sönmezer bu söylemlerin kendisine yakışmadığını, Mustafa Erdoğan’ı gerekli bulsaydı hayatında olacağını dile getirdi.

Gülben Ergen’in Erhan Çelik’ten boşanmasının ardından eski eşi Mustafa Erdoğan ile bir araya geleceği konuşulmuş, ikilinin sürekli yan yana olmaları eleştirilere neden olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 15:50
YORUM EKLE