Erkan Petekkaya Davayı Geri Çekti

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya aynı dizide rol aldığı Nurgül Yeşilçay için açmış olduğu davayı geri çekti.

Erkan Petekkaya Davayı Geri Çekti

Ekranların en çok izlenilen dizisi Paramparça'da iki sevgiliyi canlandıran Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay 52 bölüm boyunca profesyonel bir şekilde çalışmışlar ancak ilerleyen zamanlarda ikilinin aralarında çeşitli sorunlar baş göstermeye başlamıştı. Nurgül Yeşilçay'ın sette uygun olmayan hareketler sergilediği, küfür ettiği, set ortamını bozduğu iddia edilmiş ancak bu konular hakkında güzel oyuncu vermiş olduğu röportajlar ile iddiaları yalanlamıştı. 

Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasında sette bir sahne yüzünden kavga çıktığı ve sonrasında güzel oyuncunun diziden çıkarılmasına karar verildiği belirtilmişti. Ancak güzel oyuncu dizi sözleşmesinin 52. bölüme kadar olduğunu, kimse tarafından çıkarılmadığını ve kendi isteği ile çıktığını açıklamıştı. İkilinin sadece sette değil normal hayatlarında telefon mesajlarıyla da birbirlerine hakaret ettikleri ve kavgaya devam ettikleri öğrenildi. Bunun ardından Erkan Petekkaya eski rol arkadaşına hakaret davası açarak durumu yargıya taşıdığını açıklamıştı. 

Bugün görülen davaya iki tarafın avukatları katıldı. Nurgül Yeşilçay'ın ifadelerine göre kimseye hakaret etmediğini, sadece hakkında yazılan kötü haberler ve açıklamalar sonrasında kendisini savunmak istediğini ancak farklı şekilde yansıtıldığını söyledi. Ancak mahkemede beklenmeyen bir durum oldu ve Erkan Petekkaya'nın avukatı tarafından davanın taraflarınca geri çekildiği açıklandı. Şikayetin geri alınmasının ardından mahkeme tarafından verilen karara göre davanın düştüğü belirtildi. İki oyuncu arasında ilerleyen günlerde barışın sağlanıp sağlanmayacağı merak konusu oldu. 

YORUM EKLE