Ece Erkenden Flaş Soyadı Kararı!

Ünlü sunucu Ece Erken eski eşinin oğlu Eymen ile hiç ilgilenmemesinden dolayı oğlunun soyadını değiştirerek Erken yapacağını açıkladı.

Ece Erkenden Flaş Soyadı Kararı!

Ünlü sunucu Ece Erken bundan birkaç yıl önce kendisinden 10 yaş küçük iş adamı Serkan Uçar ile hayatını birleştirmişti. Bunun üzerine ikilinin evliliklerinde bir erkek çocuk sahibi olmaları ile birlikte ipler kopma noktasına geldi ve ünlü sunucu eşinin zaman zaman kendisine şiddet ve baskı uyguladığını iddia ederek evliliği bitirme kararı almıştı. İkilinin evliliklerinde meydana gelen sorunlar ve tartışmaları boşanma aşaması da sık sık magazin gündemini meşgul eden konular arasında yer almıştı. 

Boşandıktan sonra iki dost olarak kalmayı planlayan ikili aralarında yaşamış oldukları çeşitli problemlerin ardından tartışmışlar ve sonrasında oğulları dışındaki tüm iletişimlerini koparma kararı almışlardı. Bu durumdan Serkan Uçar'ın yaşamış olduğu gönül ilişkileri ve oğluna gerektiği gibi zaman ayıramamasının etkili olduğu konuşulmuştu. 

Son dönemlerde Ece Erken mahkemeye başvurarak eski eşi hakkında icra ve haciz işlemlerinin başlatılmasını istemişti. Eski eşinin oğluyla ilgilenmediği gibi oğlunun masraflarını ve nafakasını da ödemediğini dile getirdi. Bunun ardından ünlü sunucunun hızını alamadığı ve eski eşinin soyadını taşıyan oğlunun soyadını değiştirerek Erken olması için mahkemeye başvurmak üzere olduğunu açıklarken bu durumun eski eşine tepki olarak alınmış bir karar olduğu yönünde çeşitli yorumlar yapıldı. Konu hakkında bir açıklama yapan ünlü sunucu eski eşinden hiçbir beklentisinin kalmadığını ve ortak alınmış bir karar sonrasında oğlunun soyadını da değiştireceğini dile getirmedi dikkat çekti. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 13:03
YORUM EKLE