Ebru Şallı'ya Oğlundan Yasak Geldi!

İzmir'de düzenlenen bir gelinlik fuarına katılan Ebru Şallı oğlundan kendisine fotoğraf yasağının geldiğini açıkladı.

Ebru Şallı'ya Oğlundan Yasak Geldi!

Özel hayatı ile sık sık gündeme gelen Ebru Şallı son dönemlerde yalnız olduğunu dile getirerek dikkat çekti. Şarkıcı Sinan Akçıl ile 3 yıl kadar süren uzun bir ilişki yaşadıktan sonra aldatıldığını ima ederek ayrılmıştı. Yaz aylarında ismi çeşitli kişilerle aşk dedikodularına karışan ünlü mankenin son aylarda ve özellikle yaz aylarında ünlü komedyen Cem yılmaz ile yaşamış olduğu kaçamak uzun süre konuşulmuştu. Birlikte tatil yapan ve birlikte görüntülenen ikili sonrasında ayrılmış Cem yılmaz her zaman arkadaş olduklarını iddia ederek çarpıcı bir açıklama yapmıştı. 

Ebru Şallı bu açıklamalar sonrasında bazı sitemkar açıklamalarda bulunmuş ancak sonrasında geçtiğimiz günlerde ünlü komedyenin sosyal medya hesabında yaptığı yorum ile çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz günlerde uzun yıllardır İzmir'de düzenlenen bir gelinlik fuarına katılan ünlü manken magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlarken özellikle çocukları ile olan özel anlarını anlattı. 

Pars ve Beren isminde iki erkek çocuk annesi olan ünlü manken çocuklarına aşırı para harcamadığını, karne hediyesi olarak sadece kalem hediye ettiğini anlattı. Büyük olan oğlu Beren için ilginç açıklamalarda bulunan ünlü manken oğlunun sosyal medya hesabına fotoğrafının konulmasından rahatsız olduğunu ve bu konuda evde büyük sorunlar çıkardığını dile getirdi. Ünlü bir annenin çocuğu olmaktan dolayı rahatsız olduğunu dile getirirken çocuklarına teknolojiden olabildiğince uzak bir yaşam sunmaya çalıştığını dile getirdi. 

YORUM EKLE